venerdì 22 ottobre 2021

Horoskopi i se e premte 22 Tetor 2021

Horoskopi i se 22/10/2021

Dashi

Ngjarje të rëndësishme kanë ndryshuar jetën tuaj, por në vendin e punës dhe disa kanë pakënaqësi. Në mbrëmje, një njeri Peshqit ose Virgjëreshës mund të jetë duke testuar durimin tuaj.

Demi

Ne duhet të përpiqemi të ushqejmë rrethin e të njohurve veçanërisht nëse kohët e fundit ka pasur një mbyllje, ju jeni larguar nga një person. Kushtojini vëmendje fjaleve!

Binjaket

Ndiheni pak më nervoz, të shqetësuar. Mos u grindni në dashuri. Sot ju dukeni te pakënaqur me gjithçka.

Gaforrja

Dita ju bën të pambrojtur dhe do të duhet të luftoni për të mbajtur idetë dhe parimet tuaja. Lodhja ka të ngjarë të marrë përsipër. Natën mendoni se çfarë duhet të bëni ditën tjetër, maturi në dashuri.

Luani

Një situatë pune që nuk eshtë më interes për ju do të përfundojë. Malli për familjen dhe stabilitetin.

Virgjeresha

Eshtë e mundur të vëreni disa vështirësi gjatë këtyre orëve. Në dashuri ka indiferencë ose distancë.

Peshorja

Sot do të jetë mirë të flasish vetëm nëse eshtë e domosdoshme, sepse një provokim i vogël do të jetë i mjaftueshëm për tju marrë lart. Dita eshtë pak e trazuar, duhet të ndaleni për reflektim, të merrni kohë në punë.

Akrepi

Nga pikëpamja ekonomike, nuk ka nevojë të ndërmarrë hapa të rrezikshëm. Fillimet e preferuara për ata që studiojnë një biznes apo projekt të ri.

Shigjetari

Unë e konsideroj këtë ditë, pasi gjërat kanë shkuar, shumë të rëndësishme sepse shumë do të ndiejnë një rritje të pasionit dhe do të marrin një lajm të mirë.

Bricjapi

Sot do të merrni një gabim në marrëdhënien e punës, mos i jepni peshë një personi që nuk meriton vëmendjen tuaj. Kujtimet vlejnë më pak se mundësitë e reja, mos harroni një afat. Këto ditë, edhe ju jeni bërë më konfuzë.

Ujori

Në mëngjes mund të debatoni me njerëz që nuk janë në gjatësinë tuaj të valës. Këshillohet që të shmangni ndryshimet drastike, kini kujdes që të mos merrni qoshe, të informoheni përpara se të hyni në marrëveshje!

Peshqit

Ekziston rreziku për të bërë shumë gjëra dhe për të përfunduar pak, megjithatë nuk ka mungesë energjie. Ju jeni më të motivuar në dashuri, duhet të mbyllni të gjitha gjërat që ju interesojnë deri sonte. Do të merrni lajme të mira në vendin e punës.

Nessun commento:

Posta un commento