lunedì 20 settembre 2021

Horoskopi i se e hënë 20 Shtator 2021

Horoskopi i se 20/09/2021

Dashi

Përveç çështjes ekonomike, gjithçka tjetër eshtë vërtet e fortë, e rëndësishme. Eshtë një moment i dobishëm për të rimarrë një dashuri ose për të jetuar një përvojë të bukur. Me një qëndrim pozitiv dhe fitues ju mund të shkoni larg.

Demi

Ju zemërojnë, por ju përpiqeni ti lini gjërat të rrëshqasin mbi ju. Ditë interesante dhe e rëndësishme, veçanërisht për sferën sentimentale.

Binjaket

Vendimet vlejnë shumë, veçanërisht në këto ditë, një kohë e rëndësishme për kontakte të reja. Sonte do të jeni gati për të dashur, ditën e mirë, një Shigjetar ose Luan mund tju interesojë më shumë.

Gaforrja

Një ditë kur nuk do të jetë e lehtë të mbash qetësinë. Nëse një histori ka ndaluar, mund të mendoni ta rikuperoni atë ose ti përkushtoheni diçka tjetër me sukses.

Luani

Bëhuni gati për të luftuar sepse edhe nëse idetë tuaja janë të mira dhe keni atë që duhet për të qëndruar në këmbë për veten tuaj, dikush do të përpiqet të pretendojë se nuk ekzistoni ose nuk i merr parasysh fjalët tuaja.

Virgjeresha

Kujdesoni për fitnesin tuaj, dilni nga pak ditë të rënda. Situata me një ish të mundshëm mund të jetë ende e vështirë për tu shëruar. Mundohuni të shikoni drejt së ardhmes me më pak ankth.

Peshorja

Mos luani bixhoz gjatë kësaj kohe. Dashuria e nënshtruar, ndoshta edhe ju po kërkoni shumë nga vetja.

Akrepi

Nëse dikush nuk i përgjigjet kërkesave tuaja ose ka ndonjë problem të pazgjidhur për muaj, sot mund të lindë një polemikë. A pak 'lodhur në mbrëmje që nuk duhet të bjerë në raport.

Shigjetari

Kjo është një periudhë zgjedhjesh, ajo përfshin disa vendime drastike, programe të reja të mundshme, ide për një kompani ose bashkëpunim që të hapet me anëtarët e familjes ose partnerët. Jeni lodhur të bëni gjërat e zakonshme por nuk e lini veten të apatizojë, jepni vetes disa ditë pushim sa më shpejt të jetë e mundur.

Bricjapi

Kjo ditë eshtë mjaft e vrullshme, ka të ngjarë që dikush eshtë i shqetësuar për një çështje parash; në dashuri ka të ngjarë që dikush ka tradhtuar pritjen tuaj. Ju duhet të bëni një zgjedhje midis së kaluarës dhe së tashmes, ndoshta midis dy punëve ose pasioneve të rëndësishme.

Ujori

Nevoja për të udhëtuar dhe të rinjtë edhe mund të provojnë një punë jashtë vendit ose në një qytet tjetër. Kjo ditë, përveç sinjalizimit të një rënieje të lehtë, bëjeni zemrën tuaj të trazuar.

Peshqit

Do të keni mundësi të sqaroni punën, në rregull ditën nëse duhet të bëni një zgjedhje. Ka një energji dhe dëshirë të madhe për të filluar përsëri, edhe nga e para.

Nessun commento:

Posta un commento