sabato 7 agosto 2021

Horoskopi i se e shtunë 7 Gusht 2021

Horoskopi i se 07/08/2021

Dashi

Një shpenzim i papritur, një llogari e kripur. Eshtë e kotë të marrësh gjak të hidhur, mund të mbështetesh te njerëzit që i konsideron të besueshëm.

Demi

Një ditë me shumë interes, ju mund të bëni ndryshime drastike në të ardhmen. Lajme në dashuri për shumë të rinjtë.

Binjaket

Ndiheni më energjik, por kjo mund të mos jetë e mjaftueshme për të zgjidhur ndonjë problem. Për zemrat e vetmuara, një miqësi mund të bëhet diçka më shumë.

Gaforrja

Jo gjithçka që bëni do të jetë e thjeshtë për tu menaxhuar. Ditë interesante për të zgjidhur disa mosmarrëveshje në dashuri ...

Luani

Për ju kjo eshtë një ditë e veçantë, pasioni po rritet, po vjen një emocion i bukur. Më shumë kujdes për trupin.

Virgjeresha

Ditë e heshtur. Mos u mbështetni shumë në ndihmën e fatit sot.

Peshorja

Ka nga ata që janë nervozë, pak pesimistë, për ata që nuk kanë asnjë reagim ose në çdo rast nuk duan të kenë zhgënjime. Dashuria eshtë më afër, me të vërtetë në disa raste ekziston një dyshim midis dy personave.

Akrepi

Marrëdhëniet me të tjerët janë nën presion. Në dashuri ka diçka të paqartë, maturi me shenjën e Binjakëve.

Shigjetari

Mendime për çështje që lidhen me shtëpinë ose projektin partner. Ka nga ata që mund të kenë thënë tashmë po ose janë në kërkim të një shoku shpirtëror. Arsyetimi në dashuri nuk funksionon, lëreni të lirë instinktin tuaj.

Bricjapi

Do të gjeni besim në sharmin dhe dashurinë tuaj. Mundohuni të takoheni mbi të gjitha me njerëz të këndshëm - do ti bëni vetes mirë.

Ujori

Ditë interesante, parathënie e një momenti të fortë që plotëson cilësitë tuaja. Udhëtimet ose lëvizjet e preferuara, me të vërtetë do të ishte e përshtatshme të bëjmë diçka për të çlodhur mendjen.

Peshqit

Dita që fillon në këmbën e djathtë. Më shumë qetësi në familje. Fizikisht ju duhet të pushoni, por kjo sepse kohët e fundit keni qenë shumë të zënë.

Nessun commento:

Posta un commento