domenica 8 agosto 2021

Horoskopi i se e diel 8 Gusht 2021

Horoskopi i se 08/08/2021

Dashi

Mes sot dhe nesër do të vendoset fati i disa marrëdhënieve. Shkoni sipas mënyrës tuaj, por marrëdhëniet familjare mund të ndikohen gjithashtu ...

Demi

Do të përfitoni sa më shumë nga kjo. Zhbllokoni çështjet ligjore, tregtimin.

Binjaket

Mundohuni të mos jeni shumë xheloz, posesiv, të mos kërkoni shumë nga vetja dhe personi që doni. Qiramarrësit duhet të flasin me pronarin për çështjet e shtëpive dhe të rishikojnë marrëveshjet nëse blejnë ose shesin.

Gaforrja

Vullneti juaj i madh arrin të bëjë që të fitosh gjithçka. Një mirëkuptim i mirë në dashuri, por kini kujdes nga paratë.

Luani

Ka diçka të re që prek edhe ata që duan të përfshihen përsëri në dashuri. Në fund, dita ju gjen fitues, rikuperimin psiko-fizik.

Virgjeresha

Mundohuni të bëni zgjedhjet tuaja, vendimet tuaja, por mbi të gjitha për të rimarrë forcën fizike sepse ndiheni të lodhur. Këtë mbrëmje nuk do të duhet ti japim hapësirë polemikave në lidhje me paratë.

Peshorja

Në shumë raste duhet të marrim përgjegjësi për fëmijët dhe në disa marrëdhënie dashurie. Pranoni një ftesë, shikoni përreth.

Akrepi

Një ditë e vlefshme, pozitive për të jetuar me njerëzit që ju pëlqen më shumë. Në dashuri nuk keni paqartësi.

Shigjetari

Herë pas here keni nevojë për liri, të mos ndjeheni të kushtëzuar. E them shpesh këtë por mos harroni: mos humbni kohë me njerëz që nuk ju meritojnë.

Bricjapi

Dita që fillon në heshtje, ndiheni të lodhur dhe nervoz. Mosmarrëveshjet me Ujorin ose Binjakët.

Ujori

Zgjidhjet arrijnë për çështje ligjore dhe burokratike. Nuk bëhet fjalë për sukses, nervozizmi mund të ndihet ...

Peshqit

Ju keni një gjallëri të këndshme. Një dashuri "e shurdhër" mund të rindizet papritur ...

Nessun commento:

Posta un commento