sabato 28 agosto 2021

Horoskopi i se e shtunë 28 Gusht 2021

Horoskopi i se 28/08/2021

Dashi

Nëse tashmë keni një histori të rëndësishme, tani mund ta përcaktoni më mirë atë. Zgjedhjet e bëra sot mund të shkojnë shumë edhe nëse keni ndërmend të lini rrugën e vjetër për një të re.

Demi

Një mik ju ofron një marrëveshje, vlerësojini mirë gjërat, por mos derdhni më para. Në dashuri i cili eshtë i zemëruar me partnerin mund të paraqesë faturën ose përndryshe të kërkojë sqarime.

Binjaket

Sot eshtë e lehtë të marrësh rezultate. Nëse keni një situatë të tensionuar, kini kujdes sepse durimi juaj mund të përfundonte në çdo moment!

Gaforrja

Ditë e mirë dhe, mbi të gjitha, një kohë më krijuese. Ju mund të shihni se ju duket e këndshme të jeni pranë dikujt tuaj të afërt.

Luani

Mos abuzoni me forcën tuaj fizike. Kujdes me llogaritë, nuk eshtë koha për të luajtur bixhoz. Mbrëmje e ëmbël në çift.

Virgjeresha

Ju nuk keni pse të prisni më: eshtë gjithashtu koha e duhur për të filluar një diskutim delikate, por unë do të doja të nxis të gjithë ata që lindën në shenjë, të cilët kanë një dashuri të re për tu zënë, pa menduar për të kaluarën.

Peshorja

Mund tju duhet të luftoni me disa vështirësi të vogla, disa situata çojnë në vonesa. Ju jeni shumë nervoz.

Akrepi

Ju jeni një nga shenjat që ngadalë por me siguri mund të arrijë më shumë. Ju jeni më tepër i ashpër.

Shigjetari

Ditë ideale për të rifilluar një dialog të ndërprerë. Nëse ka një njeri që ju pëlqen mes sonte dhe nesër, ju keni një shans.

Bricjapi

Udhëtoni mirë, shikoni në të ardhmen me shkathtësi dhe së shpejti do të zgjidhni një problem. Kjo ditë favorizon përpunimin e ideve dhe projekteve, reflektimeve.

Ujori

Ju po kaloni një fazë interesi të madh për ndjenjat, familjen. Ka një lajm pozitiv gjatë rrugës.

Peshqit

Ditë e mirë për kontakte, për miqësi, dikush mund të dëgjojë një njeri që ishte zhdukur prej kohësh. Ju mund të riparoni një vështirësi të kaluar.

Nessun commento:

Posta un commento