domenica 29 agosto 2021

Horoskopi i se e diel 29 Gusht 2021

Horoskopi i se 29/08/2021

Dashi

Unë nuk përjashtoj që në këtë ditë ju duhet të mbani mbi supe një barrë shtesë, lodhja ndihet; eshtë e rëndësishme të shmangni konfrontimet me Virgjëreshën dhe Akrepin.

Demi

Jeta praktike mban angazhime, por edhe kënaqësi që ndihmojnë në çështjet e përditshme. Në dashuri të vëmendshme për disa ish ose njerëz që mund të prisnin shumë ...

Binjaket

Situata e rimëkëmbjes, kush e di se nuk do të ketë më shumë kënaqësi, projekte të reja në horizont. Dashuria ndryshon dhe ju po ndryshoni gjithashtu.

Gaforrja

Në momente të caktuara agresiviteti juaj eshtë i vështirë të përmbahet, ju jeni i tillë por shpesh sulmoni që të mos sulmoheni. Në dashuri, ndonjëherë ka diskutime të vogla, mos u kthe në të kaluarën!

Luani

Ju mund të ndiheni sikur grindeni ose dikush ju shtyn të debatoni. Problemi eshtë se gjithçka rëndon mbi supe dhe ka njerëz që shkarkojnë përgjegjësi që nuk ju përkasin juve ...

Virgjeresha

Takimet e reja janë të rëndësishme, por sot mund të ndiheni të lodhur, nervozë, të shqetësuar. Disa vështirësi me Luanin ose një njeri Peshorja, në dashuri nuk ngatërrohen.

Peshorja

Vetëm tani dëshira juaj do të ishte të kishit një histori pasionante, romantike, por ka të ngjarë që ju të mos jeni të ndërsjellë. Çdo marrëdhënie që ka përjetuar momente stresi në të kaluarën do të nxitet për një verifikim përfundimtar.

Akrepi

Ju jeni të lodhur sepse jeni nën presion për shkak të shpenzimeve ose ngjarjeve shumë të "rënda" familjare; Takimet me një noter, një avokat, kontratat që do të rishikohen. Dhe përsëri nuk eshtë faji juaj!

Shigjetari

I madh eshtë hutimi që mbretëron në dashuri. Kushtojini vetes kohën tuaj, edhe duke u kujdesur edhe për pamjen tuaj fizike më shumë, duhet të bëni më pak gjëra dhe të pushoni më shumë.

Bricjapi

Mundohuni të mos ushqeni siklet dhe përçarje veçanërisht në gjysmën e dytë të ditës. Një verifikim eshtë i nevojshëm, sepse një problem në dashuri mund të përsëritet.

Ujori

Do të jeni plot nisma që mund të interesojnë më shumë se një njeri. Krizat e përkohshme mund të kapërcehen në dashuri.

Peshqit

Ju merr diçka që duhet të fillojë, një sfidë që duhet ta filloni. Ju do të dëshironi të ikni nga familja, por do të shihni se do të kalojë.

Nessun commento:

Posta un commento