mercoledì 25 agosto 2021

Horoskopi i se e mërkurë 25 Gusht 2021

Horoskopi i se 25/08/2021

Dashi

Dashuria mund të bëhet përsëri protagoniste dhe kështu çifte që e duan vërtet njëri tjetrin mund të mendojnë edhe për të jetuar së bashku ose për tu martuar. Këtë mbrëmje biseda me një të dashur mund tju japë paqe mendore. Rimëkëmbje e rëndësishme fizike.

Demi

Ju rrezikoni të digjni një miqësi ose një marrëdhënie thjesht për të patur shumë siguri. Keni nevojë për para për të realizuar një projekt në shtëpi ose personale, kërkesa për hipotekë, kredi. Dashuritë që kthehen ose të reja nëse nuk luani fort.

Binjaket

Dita fillon mirë por nuk duhet ti shtyjmë diskutimet ose krahasimet deri nesër. Sot i vëmendshëm ndaj toneve polemike: diskutimet mund të lindin, veçanërisht në pjesën e dytë të ditës.

Gaforrja

Eshtë një ditë interesante dhe gjithashtu e vlefshme për të gjithë ata që duan të bëjnë plane për të ardhmen. Të preferuar ata që kërkojnë një dashuri të madhe dhe mbi të gjitha ekziston dëshira për të kompensuar kohën e humbur!

Luani

Ju eshtë dashur të pranoni disa ndryshime në vendin e punës pavarësisht vetes. Mos u vë shumë rëndësi fjalëve ose qëndrimeve të njerëzve që të sulmojnë.

Virgjeresha

Herë pas here duhet të marrësh vesh, përndryshe nuk te pelqen. E mundur një dashuri e re ose një zgjedhje e rëndësishme. Shmangni polemikat e panevojshme, e ardhmja ju pret. Në mëngjes përpiquni të mos e teproni, lodhje në rritje.

Peshorja

Nëse duhet të ndiqni idenë tuaj eshtë më mirë të flisni menjëherë, në dashuri ka nga ata që nuk ju bindin. Këshilla që duhet të jap në këtë periudhë eshtë të bëj gjërat që ju interesojnë pa pritur përgjigje të menjëhershme.

Akrepi

Në dashuri po kërkoni një sinjal, një ndjenjë më të sinqertë. Shpenzimet për çështje ligjore ose për të rregulluar disa shqetësime të lindura në të kaluarën.

Shigjetari

Kërkohet pak kujdes nga kjo ditë. Dalloni jetën profesionale nga jeta private, përndryshe rrezikoni të mbani tensione të lindura në punë në familje ...

Bricjapi

Dëshirat tuaja mund të përmbushen, shumë varet nga pritshmëritë tuaja, por unë do të rekomandoja që të jeni të zënë. Disa dyshime për paratë, shumë shpenzime të bëra në të kaluarën.

Ujori

Do të jetë e rëndësishme në këtë periudhë të përcaktoni mirë rolin tuaj në një kompani, në një grup. Nëse dëshironi mund të gjeni, por shpesh ju interesojnë njerëzit që janë shumë të çuditshëm ose larg nga ju!

Peshqit

Një periudhë nismash të reja për ata që kanë biznesin e tyre. Në dashuri, një distancë për tu rikuperuar.

Nessun commento:

Posta un commento