martedì 24 agosto 2021

Horoskopi i se e martë 24 Gusht 2021

Horoskopi i se 24/08/2021

Dashi

Fitimi i situatës emocionale, çifte te porsa lindura mund të mendojnë për një të ardhme së bashku. Aleancat e reja dhe kthimet në skenë.

Demi

Çdo gjë mund të mbahet nën kontroll dhe edhe parashikohet një shërim. Kujdes nga marrëdhëniet e paqarta ...

Binjaket

Pak më pak fizikisht i fortë, por gjithmonë aktiv nga ana mendore, kjo do të thotë që ambiciet tuaja mund të arrihen, më shumë forcë fizike. Puna kërkon shumë, por paguan pak ...

Gaforrja

Disa shqetësime në punë ose me disa partnerë. Dua tju pyes , të paktën për sot, të bëni disa gjëra, për ta mbajtur të gjithë situatën nën kontroll.

Luani

Periudha e rëndësishme për ata që kërkojnë të marrin një fitore të madhe ose hakmarrje. Lajm i jashtëzakonshëm në dashuri.

Virgjeresha

Kjo nuk eshtë dita më e mirë për tu ankuar. Argumenti i parave eshtë thelbësor.

Peshorja

Të luftosh një armik të hidhur nuk eshtë e lehtë, por mund të fitohet. Komplikimet nuk mungojnë kurrë në punë.

Akrepi

Ju duhet të lini të shkojë, edhe nëse ka gjëra më të vështira për të kaluar, por nuk eshtë faji juaj. Eshtë e rëndësishme të gjesh stabilitet, fizikisht je i gjykuar.

Shigjetari

Mund të vijnë shpërblimet e punës, vëmendja vetëm për çështjet ekonomike, veçanërisht nëse ato kanë të bëjnë me pronën. Ju nuk duhet të dekurajoheni.

Bricjapi

Përjetimi i një bashkëjetese eshtë aq i mundshëm sa të jetosh një dashuri të re, por mos fillo aventura për të cilat nuk je plotësisht i bindur. Mos derdhni agjitacion në familje.

Ujori

Ata duket se nuk po i mbajnë premtimet që ju kanë bërë. Problemet në vendin e punës ndodhin sepse ka nga ata që po përpiqen tju lënë në hije.

Peshqit

Ne nuk mund të themi që ju jeni me energji maksimale, sot eshtë më mirë të shmangni çdo lloj agjitacioni dhe nervozizmi si në shtëpi ashtu edhe me miqtë. Eshtë gjithmonë ju që duhet të rregulloni gjithçka, në punë dikush ka kritikuar qëndrimet tuaja.

Nessun commento:

Posta un commento