martedì 17 agosto 2021

Horoskopi i se e martë 17 Gusht 2021

Horoskopi i se 17/08/2021

Dashi

Nuk e përjashtoj që ka një tension të vogël, padyshim që ndjehesh i lodhur. Do të ketë një punë të re ose një telefonatë ... zënë!

Demi

Kujdesi nuk eshtë kurrë shumë dhe edhe sonte eshtë më mirë për ju që të qëndroni larg dallimeve në dashuri, puna eshtë plot tension dhe dashuria shpaguhet si rezultat. Në përgjithësi, ju jeni duke përjetuar një fazë të ndërtimit të shkëlqyeshëm, detyra të rëndësishme për ata që kanë qenë të zënë në të kaluarën.

Binjaket

Ok periudhë për tu larguar dhe udhëtuar, për të parë njerëz që mund të keni dashur ti takoni për një kohë të gjatë. Në dashuri, vijnë surpriza të veçanta, padyshim nëse nuk mbylleni në shtëpi. Periudha e rinovimit dhe pasurive të vogla.

Gaforrja

Njerëzit që kanë jetuar së bashku për një kohë të gjatë mund të vendosin të legalizojnë një bashkim, hapa të rëndësishëm do të ndërmerren në pak muaj. Ne duhet të zbulojmë një çështje biznesi.

Luani

Mund të prisni shumë, veçanërisht nëse keni të bëni me dikë që ju do. Në punë, shikoni në pikë: ndryshimet janë të mundshme, por edhe detyra të rëndësishme. Dikush do të kritikojë mënyrën se si ju e bëni.

Virgjeresha

Tani vendosni rrugen për një të ardhme paqësore. Marrëdhëniet bashkëpunuese i nënshtrohen disa momenteve stresuese, ndryshimeve të vogla ose të mëdha në progres.

Peshorja

Nëse dikush eshtë duke u tallur me ju, ju mund ti jepni fund lidhjes. Do të kishit merituar më shumë.

Akrepi

Ditë interesante për të lëvizur. Dikush mund të hedhë në erë një bashkim, të zemërohet sepse beson se ata janë viktima të një padrejtësie, në dashuri duhet të jesh i kujdesshëm.

Shigjetari

Në dashuri jeni gati të falni ose të filloni nga fillimi, thirrje të rëndësishme. Nëse konfuzioni ju ka marrë jetën tuaj, në mënyrë të pashmangshme rezultatet në punë gjithashtu mund të jenë më të ulëta: organizoni një festë të këndshme!

Bricjapi

Jeni të shqetësuar për shumë arsye, mos mendoni për të kaluarën, nëse dikush e ka tradhtuar besimin tuaj nuk e meriton më të hyjë në mendimet tuaja. Sonte do të jeni më të disponueshëm, edhe me partnerin tuaj. Në dashuri, mund të tentohet një shërim.

Ujori

Sot mund te jeni nervoz nëse dikush përpiqet te vijne kunder jush. Sidoqoftë, unë ju këshilloj të zbatoni një projekt të rëndësishëm: ata që po ndryshojnë diçka në punë këto ditë po bëjnë gjithçka për të arritur qëllimin e tyre.

Peshqit

Kini kujdes sepse këto ditë mund të keni konfirmim që një person interesohet vërtet për ju. Ka ardhur koha për të pohuar veten dhe për të bërë një akt të vogël guximi, për të sfiduar veten në mjedise të tjera.

Nessun commento:

Posta un commento