sabato 24 luglio 2021

Horoskopi i se e shtunë 24 Korrik 2021

Horoskopi i se 24/07/2021

Dashi

Ju jeni më të fortë. Ka ardhur koha për të caktuar synime të reja, miqësi të mira, një ftesë!

Demi

Mendoni mirë për atë ndryshim që keni në mendje dhe në dashuri mos bëni zgjedhje të rrezikshme por ndiqni instinktin tuaj. Një zgjedhje e rëndësishme për ju mund të bëhet jo para se të konsultoheni me një ekspert. Mundohuni të mos e lodhni shumë trupin tuaj.

Binjaket

Trajtoni çështjet private me ndershmëri të madhe për veten dhe të tjerët. Çifte e dobëta mund të pësojnë një reagim të ashpër dhe, ndër të tjera, ata me një llogari të hapur me një ish do të duhet të diskutojnë ose të tregojnë më shumë disponueshmëri.

Gaforrja

Udhëtimet dhe kontaktet janë të bekuara me fat. Në dashuri, risi, ose rikuperim ose kthim prapa.

Luani

Mos vendosni shumë mish në zjarr, gjithashtu sepse sot ka pak zjarr. Ju duhet të merrni disa orë kohë për veten tuaj, të shtyni diskutimet deri nesër që sot mund të shkaktojnë shumë keqkuptime përfundimtare.

Virgjeresha

Keni edhe disa shanse edhe në kontakte dhe udhëtime. Marrëdhëniet tashmë të rrezikuara mund të kenë implikime pozitive për të ardhmen.

Peshorja

Do të jetë një ditë e veçantë, nuk do të ketë mungesë energjie, përveç një ngjitjeje pak emocionale në mëngjes. Epo dashuri: Takime të mundshme të reja.

Akrepi

Keni shumë gjëra për të bërë, mendoni të rimbushni energjinë tuaj. Mbi gjithçka dominon sfera emocionale që do tju detyrojë të zhyteni plotësisht në çështjet e zemrës.

Shigjetari

Ju jeni të mërzitur dhe kjo mund të çojë në dëshirën për të jetuar dashuri paralele. Mbaji këmbët në tokë ..

Bricjapi

Sot mund të ndiheni nervoz, të trazuar dhe kur nuk po ndiheni në formë perfekte ndiheni të lodhur. Një fazë pakënaqësie që duhet mbajtur nën kontroll sepse mund të ketë pasur tashmë pasoja në dashuri.

Ujori

Shqetësuar rrjedhën e çështjeve praktike, por sigurisht jo faji juaj; ju duket se bëni gjithçka vetë, shumë i injorojnë kërkesat tuaja sepse ata përfitojnë nga vullneti juaj i mirë.

Peshqit

Zgjidhjet që vijnë së shpejti. Impulset e reja lëvizin jetën tuaj. Dashuri më pasionante nëse nuk e prisni gjithmonë të pazakontën. Ju nuk keni pse të lodheni sot.

Nessun commento:

Posta un commento