venerdì 23 luglio 2021

Horoskopi i se e premte 23 Korrik 2021

Horoskopi i se 23/07/2021

Dashi

Puna në rregull, por në dashuri ka disa keqkuptime. Mos u dorëzoni në provokime dhe përpiquni të endeni në mendje, nervozizëm.

Demi

Një horoskop më i lehtë sepse gjithçka që keni në mend po ndodh ngadalë, edhe një ndryshim në lidhje me punën ose shtëpinë. Unë do të thoja që kurrë si në këtë moment dashuria nuk mund të bëhet e bukur nëse hesht, në fakt disa polemika duhen shmangur.

Binjaket

Sot ju jeni protagonisti absolut. Përmirësimi i marrëdhënies prind fëmijë ...

Gaforrja

Mundohuni të harroni atë që ka ndodhur në muajt e fundit: tensionet familjare, problemet në lidhje me shtëpinë dhe ndoshta edhe punën. Dikush eshtë fizikisht ose mendërisht i largët nga ju, një ditë që përfshin stres të konsiderueshëm, shumë angazhime!

Luani

Një person ju ofron diçka të rëndësishme. Epo dashuria, mirë puna, sot mund të japë një surprizë në minutën e fundit.

Virgjeresha

Ditë e favorshme. Kontaktet, udhëtimet dhe nismat e preferuara. Fitime të mundshme shtesë. Dashuri ok.

Peshorja

Të gjitha përpjekjet tuaja do të jenë të suksesshme, por kushtojini vëmendje financave, një nga arsyet e diskutimit mund të jenë investimet, shpenzimet ose thjesht riparimet. Do të merrni shumë nga ato që dëshironi. Shikoni përreth nëse zemra eshtë vetëm.

Akrepi

Çifte e sapo lindura bëjnë plane të mira për të ardhmen. Kujdes nga komplikimet që mund të shfaqen në familje.

Shigjetari

Çështjet në lidhje me pronën, situatat ndërmjet të afërmve të përcaktohen me kujdes. Vëmendja ndaj parave, e vetmja e pasigurt, veçanërisht nëse ka mosmarrëveshje me një institucion.

Bricjapi

Mos ngurroni të mbështesni arsyet tuaja, por mos provoni shumë sepse rrezikoni të bëni gabime. Vështirësi të vogla në familje, por duhet të vazhdojmë.

Ujori

Edhe nëse eshtë e vështirë për ju përpiquni të kurseni ca para sepse shtëpia dhe familja thithin para. A jeni duke pritur për një përgjigje që nuk vjen ...

Peshqit

Ka diçka të gabuar. Pak ditë konflikti për punë dhe para ...

Nessun commento:

Posta un commento