mercoledì 28 luglio 2021

Horoskopi i se e mërkurë 28 Korrik 2021

Horoskopi i se 28/07/2021

Dashi

Përfitoni nga dita për tu rikthyer në nivelin e njëjtë, ka shumë gjëra për të bërë, një njeri i shenjës së Peshores ose Luanit mund tju ndihmojë. Takime pasdite, sukses dhe sharm! Projektet afatgjata të preferuara.

Demi

Ditë e mirë për ata që studiojnë, për ata që duhet të rikuperojnë diçka në vendin e punës, ndërsa në dashuri jo gjithçka eshtë e qartë. Shmangni keqkuptimet sonte, megjithatë, ditën e vlefshme në përgjithësi.

Binjaket

Për më shumë se 6 muaj ju jeni duke u përpjekur për të menaxhuar dhe zgjidhur një çështje të rëndësishme të punës, polemikat mbeten me një institucion, të kujdesshëm në plotësimin e letrave. Tani duhet të kemi kujdes që të mos gërmojmë të kaluarën e trishtuar.

Gaforrja

Për habinë për sa i përket dashurisë, dy javët e fundit mund të kenë sjellë tashmë disa përgjigje të rëndësishme. Harrojeni një periudhë të mundshme të komplikuar, tani rruga nuk është më përpjetë, varet nga ju!

Luani

Mundohuni të jeni më të vëmendshëm ndaj nevojave të njerëzve përreth jush, sepse në këtë periudhë diçka nuk ju kënaq. Nëse keni një angazhim dashurie, nuk keni pse të hiqni dorë nga joshjet e një personi të tretë që dëshiron të vërë në dyshim ndjenjat tuaja.

Virgjeresha

Dihet mirë që ju jeni një metodë, kjo nuk do të thotë që ju keni të gjitha veshjet në rregull në shtëpi, por që ju prireni në arsyetimin tuaj për të jetuar gjëra me shumë perfeksionizëm!

Peshorja

Një ditë që përfshin pak stres fillon me disa dyshime, shtyn çdo situatë që mund të përfshijë agjitacion ose vështirësi. Eshtë një horoskop rishikimi për ndjenjat apo jeni i shqetësuar për një të dashur.

Akrepi

Disa leke më pak, pak shqetësime. Butësi që i mungon dashurisë: nëse ju pëlqen dikush, dilni përpara me kujdes sepse dita nuk eshtë e duhura për të folur.

Shigjetari

Mundësia e udhëtimeve dhe takimeve interesante, por disponimi juaj nuk eshtë i shkëlqyeshëm. Ju jeni të zënë me çështje praktike, kohët e fundit dikush gjithashtu ka qenë i keq, tension i përllogaritur për shkak të punës.

Bricjapi

Vlerësoni mundësitë e reja por pa e tepruar; Mund të vijnë propozime bashkëpunimi që nuk janë drithëruese por më të mira se sa pritej, me kohë të pjesshme. Një zhgënjim ndaj atij që do mund të kthehet në diçka më serioze. Kini kujdes të mos ktheheni në historitë e trishtuara të dashurisë.

Ujori

Ju nuk keni pse të gaboni. Ata mund tju ofrojnë një punë interesante, por jo të paguar mirë.

Peshqit

Ju duhet të sqaroni rreth jush. Duajeni në dyshim, por e shihni që diçka nuk është në rregull, kini kujdes. Sot jeni nervoz dhe në ankth sepse ka shumë çrregullim rreth jush.

Nessun commento:

Posta un commento