giovedì 29 luglio 2021

Horoskopi i se e enjte 29 Korrik 2021

Horoskopi i se 29/07/2021

Dashi

Disa paqartësi në familje, problemet që duhen zgjidhur midis prindërve dhe fëmijëve; mbrëmje më e qetë por në këtë periudhë nuk eshtë e thjeshtë të mbash durimin tënd në gji, lodhje në pasdite.

Demi

Nëse jeni vetëm dhe kërkoni një marrëdhënie të qëndrueshme, mund të shikoni përreth. Mos e veni dashurinë në fund ...

Binjaket

Eshtë një ditë që sjell disa ndërlikime të vogla, në familje apo në punë ka vonesa. Mundohuni të qëndroni të qetë, sonte do të jeni veçanërisht kritik dhe mbase jo shumë i disponueshëm!

Gaforrja

Përdoreni këtë ditë për të gjetur qetësinë shpirtërore, për të kryer disa nisma të mira pune. Shmangni shumë diskutimet.

Luani

Ju gjithashtu duhet të përpiqeni të pushoni, të kufizoni sa më shumë që të jetë e mundur të gjitha situatat që mund të jenë kundër jush. Një situatë e tensionuar në shtëpi do të zbutet sonte, Akrepi dhe Bricjapi janë standarde.

Virgjeresha

Ju duhet të zgjidhni një seri ndërlikimesh, përfshirë problemet burokratike ose ligjore. Ngushëlloni veten tuaj me dashuri!

Peshorja

Ditë e lodhshme, përpiquni të ndiqni disa trajtime dhe jo gjithmonë të bëni gjithçka në mënyrën tuaj. Një reparacion do të ishte i nevojshëm në dashuri, tani ju doni siguri.

Akrepi

Ide të shkëlqyera, dikush do të mendojë për një punë që nuk e ka bërë kurrë më parë, do ta gjejë veten duke punuar në një mënyrë tjetër ose do të ndryshojë grupe, e gjithë kjo do të dalë e favorshme. Nëse jeni të dashuruar, mos kërkoni më larg se sa keni tashmë dhe shtyni çdo diskutim.

Shigjetari

Këto ditë eshtë e rëndësishme të kuptoni se çfarë dëshironi. Sfera sentimentale ka nevojë për siguri ...

Bricjapi

Në dashuri keni disa mendime, mbase mendoni shumë për punën. Rënia fizike në mbrëmje.

Ujori

Ideali do të ishte të largohesh, të shkosh larg dhe të përpiqesh të kapërcesh monotoninë e pjekur në këto ditë. Mundohuni të shpërqendroni veten, përndryshe rrezikoni të kompromentoni shumë gjëra. Në dashuri, mbrëmja sjell këshilla.

Peshqit

Situata e përgjithshme jep energji të mirë, përfitoni nga orët e ardhshme në përpjekje për të arritur. Shanset janë që ju duhet të filloni nga e para, të filloni një përvojë të re.

Nessun commento:

Posta un commento