martedì 6 luglio 2021

Horoskopi i se e martë 6 Korrik 2021

Horoskopi i se 06/07/2021

Dashi

Kjo ditë ka lindur me disa dyshime, që nga mëngjesi mund të ndiheni jashtë loje ose të përjetoni disa momente shqetësimi, të ruani qetësinë në punë dhe në familje. Për ata që janë të zënë, nëse nuk merrni përgjegjësi, partneri juaj do të zgjedhë për ju ...

Demi

Shpallet një ditë e kontrasteve të vogla në dashuri. Ju dëshironi të ndryshoni punë ose të bëni më mirë, por në mënyrë të pashmangshme nuk mundeni, nëse ktheheni përsëri nuk do të pranoni një angazhim të caktuar.

Binjaket

Vënia në dyshim për punë të caktuara ose zgjedhje personale. Ndonjëherë nuk ndiheni të kuptuar plotësisht.

Gaforrja

Kriza e mundshme e një bashkëpunimi që nuk ka më arsye për të ekzistuar; forcë e madhe në studime, provime. Një ditë e veçantë për sferën sentimentale, por edhe plot kënaqësi.

Luani

A jeni gati për të ngjitur malet dhe mos i nënvlerësoni mundësitë e reja. Lajmet e punës, edhe nëse ka pasur një ndërprerje, mund të merren diku tjetër.

Virgjeresha

Situatë e pasigurt. Sonte mos filloni me fjalime polemike, ju dukeni të hidhur për një çështje familjare ose stafi.

Peshorja

Në dashuri mund të ketë pasur disa kontraste ose distancë gjatë javëve të fundit. Për ca kohë tani, shumë para kanë dalë ...

Akrepi

Ju mund të ndryshoni, prishni një kontratë dhe shkoni diku tjetër. Eshtë e mundur që të mos keni kohë ti kushtoni ndjenjave, nuk eshtë gjë e mirë!

Shigjetari

Konsideroni se sot do të jetë mirë të shmangni përplasjet me Kancerin ose Akrepin. Ju duhet të punoni shumë për të fituar kohën e humbur.

Bricjapi

Historitë e dashurisë të lindura në javët e fundit janë të rëndësishme, ka ardhur koha e duhur për tju bërë të ndiheni Fitnes në shërim të shkëlqyeshëm: bukuri dhe energji shtesë ..

Ujori

Disa po kthehen nga një periudhë shumë e komplikuar, ka të ngjarë që ju të keni zgjedhur disa rrugë të ashpra për të provuar aftësitë tuaja. Ju që urreni të kërkoni mendime ekspertësh tani jeni të detyruar të përdorni ndihmë.

Peshqit

Mbrëmje interesante, ju mund ta lejoni veten të shkojë në emocione të veçanta. Zgjidhje përfundimtare në shtëpi. Nëse një punë ju ka lodhur, mund të filloni të eksploroni hipoteza të reja bashkëpunimi.

Nessun commento:

Posta un commento