lunedì 5 luglio 2021

Horoskopi i se e hënë 5 Korrik 2021

Horoskopi i se 05/07/2021

Dashi

Dashuri pozitive, por sot sjell shumë stres, duhet të përpiqeni të shmangni gjykime të pamëshirshme. Nervozizëm për të mbajtur nën kontroll një ditë që, megjithatë, në fund luan në favorin tuaj.

Demi

Ditë e rëndësishme për ata me një projekt pune; keni kaq shumë gjëra për ti thënë personit që doni. Vetëm sot një situatë qesharake mund tju bëjë të buzëqeshni!

Binjaket

Lidhjet që kanë baza të forta janë intensive dhe sensuale dhe mëngjesi sjell këshilla. Mos hiqni dorë nga një periudhë qetësie. Këto ditë komunikimi përmirësohet ...

Gaforrja

Një vello ka rënë, ju keni zbuluar një të vërtetë të fshehur. Dhe ata që kanë luftuar për një kohë të gjatë për një punë të re do të jenë të kënaqur.

Luani

Ju e keni kuptuar rrugën e vështirë se cilat janë kufijtë tuaj. Mos e hidhni veten kokë e këmbë në një debat, veçanërisht nëse jeni në takim me Virgjëreshën ose Bricjapin.

Virgjeresha

Nuk eshtë e lehtë të ndiqni çështje në vendin e punës por nuk eshtë faji juaj, ka njerëz që këmbëngulin të mos bien dakord me ju, nuk zemërohen aspak.

Peshorja

Mund të themi se kjo ditë ju vë në provë. Ju jeni tërhequr nga njerëz të fortë, por ju nuk mund ta duroni arrogancën e tyre.

Akrepi

Situata eshtë e vlefshme për ata që kanë punën e tyre. Në dashuri ka më shumë mundësi.

Shigjetari

Ditë e ngadalësuar. Ndjenjat që përjetoni nuk janë të qarta.

Bricjapi

Të jesh në gjendje të bësh gjithçka sot do të jetë më lehtë sesa brenda disa javësh, sepse gjithashtu mund të arrijë një përgjigje e rëndësishme. Mund të ketë lajme të mira që mund të lidhen me dashurinë. Lodhje në mbrëmje.

Ujori

Ndiheni apatik dhe vuani nga të gjitha llojet e Sëmundjeve: dhimbje koke, vështirësi në tretje. Ata që punojnë vetë në këto ditë vërejnë se diçka nuk eshtë në rregull, ka shumë tensione, me partnerët e diskutimit, të dashuruar, dyshimi kthehet.

Peshqit

Kini kujdes nga tepricat e zemërimit. Mundohuni të mos shqetësoheni për asgjë.

Nessun commento:

Posta un commento