mercoledì 9 giugno 2021

Horoskopi i se e mërkurë 9 Qershor 2021

Horoskopi i se 09/06/2021

Dashi

Ndjenjë e qartë se dikush ju vë në hije, se ka kundërshtime në vendin e punës dhe në familje. Sot ju jeni më drastikë se zakonisht, diskutime të pakëndshme.

Demi

Në këtë moment ju mund të gjeni dashuritë e humbura, të humbura në mjegullën e keqkuptimit, do të jetë e mundur të keni një konfirmim të drejtpërdrejtë të veprimeve tuaja. Duhet më shumë përzemërsi, diplomaci në marrëdhënie.

Binjaket

Krijoni iniciativa të reja me shumë aftësi dhe optimizëm të ri. Pavarësisht gjithçkaje nuk ka mungesë të fitoreve personale ...

Gaforrja

Në këtë periudhë përpiquni të jeni të kujdesshëm dhe mos krijoni polemikë për asgjë, historitë e dashurisë që nuk vlejnë mund të vihen në dyshim, disa dyshime me Luanin dhe Ujorin.

Luani

Në profesion dhe në studim eshtë një ditë reflektimi, mos ndryshoni nëse nuk jeni të sigurt për atë që dëshironi të bëni, dashuria shpërblen ata që kanë guximin ta jetojnë atë pa ngurrim.

Virgjeresha

Në punë eshtë e lehtë të vuash nga pak përpjekje, këto ditë ka vonesa për të kompensuar. Shmangni polemikat në dashuri me një person nga e kaluara, shikoni për të ardhmen.

Peshorja

Dashuria bëhet përsëri problematike ose e diskutueshme. Mos e teproni me polemikat.

Akrepi

Diskutimet në shtëpi për arsye parash, në lidhjet midis prindërve dhe fëmijëve mund të lindin disa ndërlikime ose shqetësime të vogla. Sot gjendja shpirtërore nuk eshtë e jashtëzakonshme.

Shigjetari

Ditë kritike, shtyni çdo lloj përfshirjeje, veçanërisht sentimentale. Pak nga gjithçka ka ndodhur në vendin e punës, mos i besoni askujt.

Bricjapi

Në punë mund të vendosni për më të mirën. Në dashuri ka disa dyshime.

Ujori

Komplikimet ekonomike dhe të punës, mos u shqetësoni shumë, kushtojini më shumë hapësirë dashurisë. Kaloni kohë në aktivitet fizik: a e kuptoni sa e rëndësishme eshtë?

Peshqit

Lajme që vijnë për ata që kërkojnë situata të reja, bashkëpunime të rëndësishme që shfaqen në këtë periudhë. Nëse ka diçka për të diskutuar në dashuri ose provoni një qasje, bëjeni tani!

Nessun commento:

Posta un commento