martedì 8 giugno 2021

Horoskopi i se e martë 8 Qershor 2021

Horoskopi i se 08/06/2021

Dashi

Në mjedisin profesional sot, gjërat do të shkojnë shumë mirë. Në dashuri do të luteni dhe mbase sonte mund të jepni edhe një justifikim.

Demi

Një ditë interesante që mund të ndihmojë në mbushjen e borxhit të kaluar; në dashuri kërkon më shumë qartësi. Do të ketë disa diskutime për një rinovim, një marrëveshje.

Binjaket

Ju po kaloni një periudhë kurioze të jetës tende , nuk dini nëse do të vazhdoni ose do të ktheheni përsëri. Në dashuri, durimi juaj ka një kufi.

Gaforrja

Rritni prestigjin tuaj, megjithatë ka prova për të kapërcyer dhe, sikur po punoni në një mjedis të ri ose në një projekt të ri, duhet të pohoni vetveten. Shmangni përplasjet në familje dhe në marrëdhëniet prind-fëmijë. Kriza të vogla dashurie, nëse ekziston një ish që ende aspiron në zemrën tuaj, dëboni kujtimet negative.

Luani

Ndonjëherë do të ndiheni sikur nuk keni mbështetjen e njerëzve përreth jush. Një dashuri mund të jetë e largët në këtë moment, një ndjenjë e distancës psikologjike ose reale.

Virgjeresha

Diçka ju lodhi ose ndoshta kishte disa çudira në familje që mund të kenë shkaktuar disa debate. Mos u largoni mënjanë në një mënyrë të trishtuar.

Peshorja

Potenciali juaj fizik eshtë dyfishuar, por nëse dita ndihmon në punë dhe çështje praktike, duket se dashuria po mund të jetë e dobët ose ka më shumë pavendosmëri.

Akrepi

Jeni i ndjeshëm, i pasionuar, por edhe pak i prekshëm; dikush mund të të lëndojë. Planifikoni një ngjarje me partnerin tuaj ose përpiquni të zgjeroni rrethin e të njohurve ...

Shigjetari

Dita sjell lodhje, mund të ketë edhe vetëm një gjendje të keqe kalimi. Diskutime të mundshme me një anëtar të familjes.

Bricjapi

Dite shume nervoze, e shqetesuar. Eshtë e qartë se sot nuk mund të mbani me orarin tuaj. Lehtë për të menaxhuar ndjenjat.

Ujori

Ju mund të merrni një detyrë të rëndësishme në këto ditë të veçanta. Situatë e gjallë, stimuluese.

Peshqit

Ju jeni romantik dhe shpesh e lini veten të tërhiqet nga emocionet e momentit pa menduar për pasojat. Grindjet në punë.

Nessun commento:

Posta un commento