mercoledì 30 giugno 2021

Horoskopi i se e mërkurë 30 Qershor 2021

Horoskopi i se 30/06/2021

Dashi

Ata që kanë një dashuri në zemrën e tyre mund të vendosin për një bashkëjetesë, të tjerët për një transferim, për shembull më i riu do të ketë mundësi në qytete të tjera. Njerëzit e vetëpunësuar mund të fitojnë pak më shumë.

Demi

Ndonjëherë eshtë e mençur të shtyni atë që duhet të bëni sot deri nesër. Kompleksoni mendimet dhe reagimet që keni edhe me një të dashur ose me disa anëtarë të familjes.

Binjaket

Ka pasur probleme. Propozime të reja, në punë disa duhet të ndryshojnë me forcë.

Gaforrja

Dikush do tju bëjë një propozim. Projektet e reja favorizohen.

Luani

Ndryshimet që ndodhin, veçanërisht, në këtë periudhë disa janë favorizuar nga një krizë intolerance, zgjedhje radikale që mund të kenë sjellë kohët e fundit disa mbyllje. Do të ketë një marrëveshje që të tërhiqet, një blerje ose shitje do të zhbllokohet, veprime ligjore për të mbrojtur emrin tuaj të mirë.

Virgjeresha

Nëse një histori ka lindur në javët e fundit, duhet të vazhdoni tutje. Disa pakënaqësi në punë mbeten të hapura.

Peshorja

Palestra nuk eshtë në kulmin e saj sot. Rezistojini tundimit për ta hedhur të gjithë larg, ka pak trazirë në shtëpi dhe jashtë. Ata që janë vetëm mund të bëjnë takime që nuk janë bindëse për momentin.

Akrepi

Eshtë një ditë e mirë ku mund të përballeni edhe me diskutime në punë dhe në ambiente të tjera. Goditjet e rrufesë mund të shfaqen papritmas, pothuajse pa dashur atë. Mundësitë për tju bërë të qëndroni.

Shigjetari

Puna kërkon një minimum vëmendjeje, nëse e keni vetë duhet të bëni një zgjedhje të rëndësishme, përndryshe prisni për një vendim që mund të ndryshojë disa muajt e ardhshëm. Afrohuni vetëm me ata që janë në gjendje tju dëgjojnë.

Bricjapi

Në këtë ditë eshtë më mirë të qëndroni larg polemikave, sepse eshtë gjithashtu e mundur të takoni një njeri që nuk eshtë saktësisht i mirë. Maturia, veçanërisht në menaxhimin e parave, çështjet e bashkëpronësisë, ndërmarrjet, ka shumë agjitacion ...

Ujori

Ju mund të zgjidhni disa nga problemet e biznesit të diskutuara gjatë. Dashuria në shërim, ju gjithashtu mund të peshkoni një njeri nga e kaluara. Pasdite e nënshtruar.

Peshqit

Sot pres një ditë të mbarë. Shmangni përplasjet, një periudhë e dobishme për të pohuar veten edhe në punë.

Nessun commento:

Posta un commento