martedì 29 giugno 2021

Horoskopi i se e martë 29 Qershor 2021

Horoskopi i se 29/06/2021

Dashi

Dita fillon me lëvizje të ngadaltë ose eshtë e mbushur me gjëra për të bërë dhe sjell lodhje, këshilla eshtë të mos i trazoni gjërat në familje sepse dikush mund tju provojë.

Demi

Sa herë që duket se po punoni shumë për asgjë, mos u shqetësoni sepse javët e ardhshme do të sjellin shumë përfitime në jetën tuaj.

Binjaket

Ka hije, nëse jeni i vetëpunësuar, hiqni gjërat e rëndësishme. Nëse jeni të dashuruar, mos kërkoni më larg se sa keni tashmë dhe shtyni çdo diskutim. Një ditë pak e ngarkuar, shumë angazhime.

Gaforrja

Ju mund të reagoni me vendosmëri ndaj vështirësive të mëdha, ka të ngjarë që ju duhet të ndryshoni role, referenca, gjithçka lëviz dhe nuk eshtë e lehtë të gjesh rrugën e duhur, sot eshtë më mirë.

Luani

Kur jeni nervoz, përfundoni duke i parë keq të gjithëve ose duke marrë një qëndrim që të tjerët nuk ju pëlqen. Dikush ju ka tradhtuar në të kaluarën dhe nuk eshtë e lehtë ta harrosh.

Virgjeresha

Ka më shumë energji sesa në ditët e kaluara, por ndiheni pa frymë. Një ftohtësi e vogël nga partneri ...

Peshorja

Tensione të mundshme. Një projekt pune do të duhet të ndryshohet ose edhe të pezullohet. Në dashuri do të jetë e mundur të rikuperoni emocione që dukeshin të humbura deri para disa ditësh.

Akrepi

Nëse ju pëlqen një njeri takim këto ditë, sharmi juaj eshtë në nivelin më të lartë. Kthesat e karrierës, mundësi të vogla për tu shfrytëzuar gjatë fluturimit

Shigjetari

Dita e rihapjes, edhe mund të ndiheni tepër të gëzuar, të dobishëm, bujar. Ka ardhur koha të kërkojmë zgjedhje më të mira, një ditë që premton përgjigje të mira.

Bricjapi

Ditë që sjell pak pakënaqësi ose pavendosmëri të vogël; lajme profesionale që mund të keni dëshiruar ose dikush eshtë gati të importojë. Mos u mërzit, periudhë ringjalljeje për ndjenjat.

Ujori

Ditë interesante, eshtë e lehtë të gjesh një marrëveshje me ata që janë përreth jush. Përfitimet ekonomike që mund tju përfshijnë në fusha të shumta të jetës, jini pozitive!

Peshqit

Ju kujtohet kur keni kaluar një ndalesë ose një ndryshim pune me shumë zemërim. Tani mund ti kërkoni partnerit shpjegimet që dëshironi.

Nessun commento:

Posta un commento