mercoledì 2 giugno 2021

Horoskopi i se e mërkurë 2 Qershor 2021

Horoskopi i se 02/06/2021

Dashi

Nëse dëshironi të provoni një qasje ose një sqarim brenda çiftit tuaj, kjo eshtë koha e duhur. Krijimtaria juaj ju lejon të arrini gjithçka në një kohë të shkurtër. Siguri gjatë rrugës.

Demi

Për ata që janë thjesht dashuri të reja, për ata në një çift, ngjarje që mund të kenë të bëjnë me shtëpinë, fëmijët. Mbrëmja eshtë paksa e nënshtruar, për shkak të stresit të lindur kohët e fundit.

Binjaket

Në këtë ditë do të jeni pak të shpërndarë, madje edhe në dashuri është e mundur të jetoni mes ulje ngritjes. A i mbani mend rastet që keni humbur në të kaluarën? Mos dëgjoni keqardhje sepse do të keni një mënyrë për ta kompensuar atë!

Gaforrja

Mos e nënvlerësoni një njohje të re; një dashuri këto ditë duhet të trajtohet më mirë; edhe nëse e doni shumë partnerin tuaj, ndërlikimet janë të shumta. Palestra duhet të kujdeset duke bërë zgjedhje të vogla, të tilla si marrja e shkallëve në vend që të marrësh ashensorin.

Luani

Një majë fermenti që sjell edhe pak lodhje, ju keni ndjenjën të mos jeni në gjendje të bëni gjithçka. Dashuria eshtë edhe një herë protagoniste, por duhet të mbani larg njerëzve që janë tashmë të lidhur ose shumë larg!

Virgjeresha

Ata që ju rrethojnë do ta vërejnë forcën tuaj dhe do tju ndjekin me më shumë theks. Mos nënvlerësoni historitë e dashurisë që kanë lindur tani!

Peshorja

Këto ditë ju keni një aftësi të madhe, të riktheheni në lojë, të bëni plane, duke kujtuar ndër të tjera se e ardhmja do të jetë më pak armiqësore. Koha e mirë për të forcuar marrëdhëniet shoqërore të dobishme për të ardhmen, qoftë edhe nga një distancë.

Akrepi

Rënie e lehtë fizike sonte. Në dashuri mund ti keni dhënë hapësirë një personi që nuk e meriton gjithë vëmendjen tuaj. Diskutime familjare.

Shigjetari

Përfitimet Së shpejti, edhe nëse keni shpenzuar shumë për veten dhe shtëpinë tuaj, duhet të rifitoni një qetësi financiare. Raste interesante. Ju dëshironi të përfshiheni!

Bricjapi

Nëse një dashuri nuk funksionon, mund ta veni në dyshim. Një njeri Ujori ose Shigjetari që po ju jep një kohë të vështirë mund të vihet në një pozicion që të mos ju krijojë më shumë probleme.

Ujori

Zgjedhjet që bëni në këtë periudhë janë të rëndësishme. Për arsye të ndryshme mund të përjetoni disa vonesa, disa tensione të tepërta.

Peshqit

Për ata që janë në lëvizje, për ata me iniciativa të mëdha, kjo eshtë një ditë e bukur. Në dashuri, mbrëmja eshtë e mbrojtur dhe zemra juaj tani eshtë shumë më e disponueshme.

Nessun commento:

Posta un commento