martedì 1 giugno 2021

Horoskopi i se e martë 1 Qershor 2021

Horoskopi i se 01/06/2021

Dashi

Ju do të duhet të shtyni një takim; vonesat edhe në kontakte. Ndryshimi i llojit të biznesit nuk ju ndihmon, mendoni për këtë.

Demi

Gjërat që ju ofrohen mbeturina dhe gjërat që duhet të pushtohen janë ato për të cilat jeni të apasionuar. Ju shpesh keqkuptoheni, në vendin e punës mund të keni debatuar edhe me një njeri, nëse eshtë e nevojshme impononi veten.

Binjaket

Kjo ditë mund të sigurojë mundësinë e duhur për zgjedhje në dashuri. Nëse diçka nuk eshtë në rregull, bisedoni më mirë për të me ekuilibër. Lajme për punën por vëmendja për çështje ligjore ose financiare.

Gaforrja

Favorizoni intuitat tuaja, eshtë e lehtë këto ditë të shndërrosh një dëshirë të vogël në një realitet të rëndësishëm. Një ftesë, një risi e këndshme, do tju duhej!

Luani

Sot jeni veçanërisht te embel; dashuria përjetoi një moment tensioni ose ftohtësie disa kohë më parë, por tani eshtë e mundur të rikuperohet, të tregohemi më pozitiv dhe në dispozicion.

Virgjeresha

Gjëja më e mirë për të bërë do të ishte të largohesh nga situatat dhe njerëzit që të bëjnë nervoz dhe të shtyjnë projekte të reja, në dashuri ose në familje nuk mungojnë diskutimet, ju jeni shumë i bezdisur.

Peshorja

Mos nënvlerësoni një ofertë të re për punë ose mos kërkoni një rol të ri, përsëri sulmet nuk do të dështojnë. Gjatë kësaj dite do të ndiheni pak të shqetësuar.

Akrepi

Zemra ju çon larg, emocionet nuk mungojnë, shenjat referuese të Demit dhe Gaforres. Ndiheni me njerëz aktivë, dinamikë ...

Shigjetari

Sot kemi një energji të mirë, situata me fat dhe mundësinë e zgjidhjes së problemeve që kanë krijuar dyshime në të kaluarën, disa shpenzime në shtëpi.

Bricjapi

Do të keni mundësi të jetoni marrëdhëniet më mirë me familjen. Një ndriçim i mirë në dashuri do tju ndihmojë të pajtoheni me partnerin tuaj dhe, mbi të gjitha, me veten tuaj.

Ujori

Përgjigjet e mira mund të mbërrijnë brenda pak ditësh. Eshtë koha më e mirë për tu rikthyer në lojë!

Peshqit

Shëndet më i mirë, transformime të vazhdueshme, investime pozitive. Në dashuri ju mund të thoni fjalën tuaj.

Nessun commento:

Posta un commento