mercoledì 16 giugno 2021

Horoskopi i se e mërkurë 16 Qershor 2021

Horoskopi i se 16/06/2021

Dashi

Nëse dashuria mbart ende rreziqe, pavendosmëri, në profesionin që po fitoni pikë krahasuar me disa muaj më parë. Interesat e reja kulturore dhe shoqërore, eshtë një periudhë zgjimi i madh. Dita e preferuar.

Demi

Sot duhet të mbani larg melankolinë dhe lodhjen që herë pas here ju trokasin në derë. Një njeri Akrep ose Kancer do tju ndihmojë të zgjidhni një problem, një mosmarrëveshje. Mundësi të mëdha për ata që punojnë me kohë të pjesshme.

Binjaket

Ju do të keni një pagesë të konsiderueshme në këtë ditë! Lindin situata të reja: analizoni me kujdes atë që ju ofrohet në vëmendjen tuaj. Bëni plane për të ardhmen. Suksese të vogla.

Gaforrja

Edhe pse jeni duke përjetuar një periudhë fuqie, kjo ditë lë pak për të dëshiruar. Ata që duhet të ndjekin trajtime, terapi, megjithatë, në dhjetë ditët e ardhshme do të duhet të jenë më të kujdesshëm dhe të vëmendshëm ndaj recetave. Në dashuri ka intolerancë!

Luani

Ju jeni nervoz, të marrë nga shumë gjëra të ndryshme, nga një situatë shqetësimi që ndikon gjithashtu në trup, shëroheni shpejt por kujdeseni për ushqimin tuaj. Eshtë e mundur të programoni ngjarje ose lajme.

Virgjeresha

Në dashuri ka nga ata që tashmë kanë një histori të mirë ose nga ata që e kërkojnë. Sot ju dukeni shumë të admiruar dhe brenda pak ditësh, megjithatë, konfirmimet arrijnë.

Peshorja

Këtu eshtë një ditë e duhur për të dashur. Mirë mesimi ose puna.

Akrepi

Sot, ata që kanë një aktivitet të pavarur mund të marrin lajme të mira. Braktis melankolinë sidomos në dashuri, jo kujtimeve të trishtuara.

Shigjetari

Sezoni i rinovimit duket se ka filluar, më shumë se gjithçka tjetër në këtë periudhë eshtë e rëndësishme të rivlerësoni dashuritë e vërteta, ka pasur një distancë të caktuar emocionale ose që duhet të plotësohet.

Bricjapi

I preferuar nëse doni të lëvizni, udhëtoni, mund të merrni komunikime nga jashtë, nëse një njeri ju pëlqen ose distancohet ose eshtë i paqartë Nëse keni përjetuar një ndarje të kohëve të fundit, kjo është koha e duhur për tu rigjeneruar.

Ujori

Ju jeni të mërzitur, të shqetësuar nga gjërat që po bëni, përpiquni të flisni qartë. Mos jini të padurueshëm dhe përpiquni të kujdeseni më mirë për trupin tuaj.

Peshqit

Do të takoni dikë që do të dëshirojë të diskutojë me ju. Mos i refuzoni ftesat edhe sepse dashuria mund të lindë në këto ditë.

Nessun commento:

Posta un commento