lunedì 14 giugno 2021

Horoskopi i se e hënë 14 Qershor 2021

Horoskopi i se 14/06/2021

Dashi

Sot ka një gjendje trazirash, por pozitive. Shmangni situatat që mund të ndërlikohen. Vendosni intervistat e biznesit dhe të punës, por në përgjithësi jeni të fortë!

Demi

Dita klasike në të cilën mund të ndjeheni shumë edhe kundër saj. Eshtë një moment kur ju doni dashuri por në të njëjtën kohë ju shpëtoni prej saj nga frika, nervozizmi, pakënaqësia.

Binjaket

Dikush nuk e di nëse duhet të vazhdojë ose jo një punë të caktuar. Kushdo që ka zbuluar një të metë në një marrëdhënie eshtë i dyshimtë, nuk di nëse duhet të falë.

Gaforrja

Ka pakënaqësi që duhet të sqarohen sidomos në marrëdhëniet e çiftit përndryshe rrezikon të kalosh javët e ardhshme në krizë ose ankth. Nuk ju pëlqen të gërmoni në të kaluarën, por kjo ditë sjell kujtime.

Luani

Një ditë e vlefshme, dinamike. Telefonatat e këndshme, edhe dashuria mund të bëhet përsëri protagoniste në një periudhë në të cilën nuk kalon pa u vënë re.

Virgjeresha

Ju jeni një njeri kritik, analitik në arsyetimin tuaj, por tani nuk keni pse të humbni kohë në detaje. Ndoshta ju jeni duke pritur shumë, por nuk eshtë rasti të shtrëngoni litarin sonte, me disa të afërm eshtë luftë e ftohtë!

Peshorja

Nëse keni ndërmend të flisni dhe të sqaroni diçka të gabuar me dashurinë tuaj, sot eshtë një ditë e mirë për ta bërë atë. Ndiheni mjaft e vështirë.

Akrepi

Herë pas here ndieni një lodhje të fortë të rritet. Eshtë një ditë nervoze. Kujdes parat, shpenzime, duhet të rikuperosh qetësinë.

Shigjetari

Ju keni vendosur të provoni veten, edhe ti zbuloni botës diçka për veten tuaj. Periudha në të cilën do të jetë e vështirë të qëndroni me duart tuaja!

Bricjapi

Marrëdhëniet bëhen të rëndësishme, arrin një periudhë lajmesh të shkëlqyera! Idetë e mira mund të lindin dhe favorizohen evolucionet, të cilat ishin të pamundura deri para ca kohësh.

Ujori

Eshtë e mundur që ju të jeni të zemëruar, për një keqkuptim, për një projekt që zbehet ose eshtë i vështirë për tu vazhduar. Kujdes sepse nuk ka nevojë të kthehemi te biseda e vjetër.

Peshqit

Takimet mund të bëhen të diskutueshme për një gjë të vogël. Sot mund të bëheni të padurueshëm: fjalëkalimi eshtë i qetë!

Nessun commento:

Posta un commento