lunedì 10 maggio 2021

Horoskopi i se e hënë 10 Maj 2021

Horoskopi i se 10/05/2021

Dashi

Tensione të mundshme në shtëpi, diçka nuk funksionon në marrëdhënie me të tjerët, duhet të heqësh qafe një barrë. Mundohuni të arrini, do të jetë e mundur ta bëni këtë së shpejti.

Demi

Kjo ditë rezulton të jetë e nënshtruar. Në profesion shumë premtojnë, pak veprojnë, të bezdisshëm.

Binjaket

Ditë interesante, situata të mira që lidhen me punën. Tensionet në marrëdhëniet afatgjata mund të tejkalohen.

Gaforrja

Diskutime dhe tensione, ankthe për çështje që lidhen me të kaluarën: absolutisht duhet të ecni përpara. Polemikat në çift ose dyshimet për tu eleminuar, duhet ti bëni gjërat më me qetësi.

Luani

Këshillat e një personi që di më shumë se ju mund të jenë të domosdoshme nëse keni nevojë të merrni masa për të zhbllokuar çështjet ligjore ose burokratike. Sot duhet të përballeni me ndonjë vonesë ose person në kundërshtim me idetë tuaja.

Virgjeresha

Periudhë e karakterizuar nga një sensualitet dërrmues dhe, tek burrat, nga një dëshirë e përtërirë për të dashur. Më mirë të shmangni përplasjet në dashuri dhe me njerëzit përreth jush, sepse në këtë periudhë keni nevojë për mbështetës dhe sigurisht jo kundërshtarë.

Peshorja

Sqaroni të gjitha detajet e bashkëpunimeve të reja, një situatë e mirë edhe për ata që kërkojnë një punë të re dhe shumë tashmë kanë një projekt për të filluar brenda një kohe të shkurtër.

Akrepi

Mundohuni të planifikoni biznesin tuaj për të mos humbur duart tuaja. Një flakë e vjetër mendon për ju dhe mund të preket: mendoni me kujdes përpara se të bëni gabime.

Shigjetari

Në punë ju duhet fleksibilitet dhe disponueshmëri për të rinovuar veten, të jeni të zgjuar, nuk dini nëse do të vazhdoni një bashkëpunim. Në dashuri, mbase do të ishte më mirë ta lini partnerin të flasë, keqkuptime që mund të zgjidhen së shpejti.

Bricjapi

Çështjet praktike janë më të mira; fitimet në sy. Unë rekomandoj ... maturi dhe qetësi, në mënyrë që të mos pendohem për veprimet e vrullshme sidomos gjatë mëngjesit.

Ujori

Ju mund të përkushtoheni me qetësi për të rregulluar idetë, mendimet për një të dashur. Kini kujdes të mos paraqitni keq gjërat, mos e mbivlerësoni një njeri.

Peshqit

çiftet që janë martuar ose kanë përgjegjësi sot mund të argumentojnë për një arsye vërtet të parëndësishme. Merreni me dashurinë me përfshirje dhe konstruktivitet. Mundohuni të rikuperoni tonin fizik, ju jeni shumë të lodhur.

Nessun commento:

Posta un commento