sabato 10 aprile 2021

Horoskopi i se e shtunë 10 Prill 2021

Horoskopi i se 10/04/2021

Dashi

Ditë e rëndësishme në të cilën edhe sharmi juaj dyfishohet. Ndiheni i tonifikuar dhe i fortë.

Demi

Fillon mirë por kushtojini vëmendje një shpenzimi shtesë që mund të ndodhë mes sot dhe nesër. Kini kujdes që të mos jeni shumë mbrojtës ndaj atyre që nuk ju përgjigjen zemrën tuaj me një përkushtim të barabartë!

Binjaket

Në mbrëmje ju rigjeni energjinë. Për dashurinë ka shumë përpjekje.

Gaforrja

Ashtë pak ditë e lodhshme, duhet të përpiqesh të lësh hapësirë për argëtim. Në dashuri ka nga ata që nuk janë të qartë me ju, kështu që sot do të dëshironi të keni shpjegime!

Luani

Mirë dita sot por ka disa shqetësime. Për çështjen që keni, prisni disa ditë dhe ajo do të zgjidhet vetë.

Virgjeresha

Çdo gjë kërkon përpjekje, edhe kishte pak zhgënjim, por e rëndësishme eshtë të kesh sukses në qëllimet e tua. Mbylle me të kaluarën.

Peshorja

Ju duhet të ndiheni mirë në këtë ditë. Ju jeni të zemëruar, mund të ketë tension me dikë që nuk i besohet ...

Akrepi

Ndjenjat që ndjeni sot janë pozitive dhe nëse ka pasur blloqe në të kaluarën ato mund të kapërcehen; nëse në dashuri ka dikush që të ka bërë të vuash, më mirë vazhdo!

Shigjetari

Vëmendje në çështjet e përditshme të çdo dite. Nëse jeni vetëm, përpiquni të mos qëndroni atje shumë gjatë sepse dashuria mund të bëhet përsëri protagoniste.

Bricjapi

Nëse ka pasur probleme në dashuri ose në familje tani do të jetë e mundur të rikuperoni. Ditë interesante, njohuritë janë me vlerë ari dhe arrin diçka që keni pritur për një kohë të gjatë.

Ujori

Në dashuri jeni shumë më të fortë, mund të organizohen shumë gjëra. Miqtë ju mbështesin, ju keni kaluar një provë ose një sëmundje të madhe.

Peshqit

Shmangni shqetësimin, edhe nëse ka gjëra që nuk ju pëlqejnë dikush gjithashtu duhet të zgjidhë një problem personal ose fizik.

Nessun commento:

Posta un commento