venerdì 9 aprile 2021

Horoskopi i se e premte 9 Prill 2021

Horoskopi i se 09/04/2021

Dashi

Ju duhet të harroni një diskutim biznesi. Në dashuri, një majë shtesë e xhelozisë nuk dëmton!

Demi

Nëse kompania juaj ju lejon të ndryshoni rolet ose nëse mendoni se duhet të merreni me diçka të re, së shpejti do të keni mundësitë që kërkoni. Dashuria zgjohet, interesi për Akrepin ose Peshqit.

Binjaket

Ashtë një kohë më e mirë. Ofertat e punës janë atje, merrni parasysh përparësitë. Rikuperimi në dashuri.

Gaforrja

Ne anen e trupit jeni mirë, duhet të përpiqeni të shkurtoni kohën dhe të zgjidhni një çështje të rëndësishme të punës. Mund të ketë një revolucion të vogël ose të madh në jetë këto ditë.

Luani

Një situatë e përparësisë së qartë që çifte më të forta mund të bëjnë plane afatgjata. Marrëdhëniet e bashkëpunimit i nënshtrohen disa ndryshimeve të vogla. Sfera e kënaqshme sentimentale ...

Virgjeresha

Duhet ti mbani nën kontroll fjalët tuaja sepse në dashuri sot nuk do të jetë e lehtë. Kini kujdes nga njerëzit e paqartë, keni nevojë për qartësi, atë që nuk eshtë rreth jush.

Peshorja

Kohët e fundit ka pasur shumë shpenzime, edhe për dështuar të paprituren, por jo gjithmonë kështu ndodh. Në dashuri jeni më pak të disponueshëm, do të dëshironi të kishit prova dhe konfirmime ...

Akrepi

Merrni përsipër çdo lloj sfide sot. Do të ketë gjallëri dhe aftësi për të reaguar që do të jenë të dobishme për të menaxhuar më mirë këtë ditë. Plane në program.

Shigjetari

Shenja të lajmeve të mira, por në planin afatgjatë. Pasioni dhe gjithashtu deshira, një fazë e interesave të mëdha kthehen.

Bricjapi

Zgjedhje të rëndësishme të karrierës mund të bëhen në këto ditë. Harmonia e mirë ju udhëzon drejt qetësisë. Kontaktet e preferuara. Ndoshta një Gaforre mund të jetë në jetën tuaj!

Ujori

Ju jeni në një fazë shumë aktive në lidhje me punën, marrëdhëniet me të tjerët. Kjo zhytje në thellësinë e mendimeve tuaja është një mundësi për ti treguar vetes dhe të tjerëve cilësitë e fshehura.

Peshqit

Ju keni një ngarkesë të shkëlqyeshme, një aftësi të shkëlqyeshme për të gjetur situatat më të mira, për ti kryer ato pa ndonjë problem. Negociatat e mundshme me Virgjëreshën dhe Demin si në dashuri ashtu edhe në punë.

Nessun commento:

Posta un commento