martedì 13 aprile 2021

Horoskopi i se e martë 13 Prill 2021

Horoskopi i se 13/04/2021

Dashi

Disa të afërm mund të kthehen kundër jush, përpiquni të kufizoni armiqësitë, sepse në fund do të jetë gjithnjë fjala juaj e fundit. Pritet një rimëkëmbje dashurie.

Demi

Më mirë të rrihet hekuri derisa eshtë i nxehet. Tani për tani, mos u shqetësoni për mendimet e shtrembëruara të xhelozisë dhe mosbesimit të atyre që ju rrethojnë.

Binjaket

Dita fillon me disa ndryshime mendimesh. Mos prish një marrëveshje të gjetur në dashuri!

Gaforrja

Dashuria ka qenë më e largët për një kohë ose puna ka sjellë më shumë ndërlikime, tani duhet të gjesh qetësi. Kjo ditë fton të sqarohet.

Luani

Në punë do të duhet të jeni më diplomatik sesa aktiv. Kaloni kohë në aktivitet fizik eshtë e rëndësishme dhe ju e dini atë.

Virgjeresha

Eshtë koha e duhur për të rregulluar disa çështje ekonomike, për të mos hedhur hapin më të gjatë se këmba. Kush nuk ka dashuri zhbllokon zemrën.

Peshorja

Ju jeni nervoz, ka një moment të ri që vjen në ditët e ardhshme, do të jetë e lehtë ta kapërceni atë. Eshtë një kohë që kërkon shumë kohë për të punuar. Mos i nënvlerësoni kontaktet, nëse ia vlen të merrni, bëni kërkesat e duhura.

Akrepi

Mendoj se do të pajtohesh me mua nëse them se jeta jote shpesh eshtë mbështetur në intuitën, tani kjo eshtë letra e fitimit, ndiq instinktet e tua! Risitë janë të përqendruara në fushën praktike. Në dashuri, rreziku eshtë të argumentosh edhe për arsye të parëndësishme.

Shigjetari

Situata më të lehta për të menaxhuar. Në dashuri ndonjëherë ju duket se nuk jeni kuptuar, përfshirë, pranuar.

Bricjapi

Sot duhet të përpiqemi të jeni të qetë. Ju mund të pushtoni një pozicion të ri nëse dëshironi.

Ujori

Jepni hapësirë mundësive të shumta të punës. Unë ju këshilloj të bëni zgjedhje dashurie, eshtë një mënyrë e shkëlqyeshme për ta bërë atë.

Peshqit

Më në fund mund të ekspozoni problemet tuaja dhe të gjeni atë që ju dëgjon, sot gjërat funksionojnë më mirë; në dashuri, megjithatë, ju jeni të pavendosur ose puna ju heq kohë nga pasioni.

Nessun commento:

Posta un commento