giovedì 15 aprile 2021

Horoskopi i se e enjte 15 Prill 2021

Horoskopi i se 15/04/2021

Dashi

Shtyni çdo veprim deri nesër, sjellja e atyre që doni eshtë e pakapshme. Ditët e fundit ka të ngjarë që të keni përjetuar edhe lodhje fizike, një sëmundje e lehtë sezonale.

Demi

Ditë e rëndësishme, depërtimet që shfaqen në këtë periudhë mund të bëjnë ndryshime me të kaluarën. Rimëkëmbja në një nivel dashurie.

Binjaket

Ju eshtë dashur të ankoheni për çështje të ndryshme dhe me arsye, por sot gjërat janë më mirë. Çifte që janë ende në këmbë pas "stuhive" janë pothuajse jashtë tunelit!

Gaforrja

Ka një marrëveshje më të mirë, llogaritni në formë të shkëlqyeshme fizike dhe pasdite do të ketë një ftesë apo edhe një telefonatë të befasishme. Bukur me një Akrep.

Luani

Në dashuri ndiheni pak të mërzitur ose mbase një person që dëshironi është më larg nga ju tani. Lodhja e bën veten të ndjehet ...

Virgjeresha

Formë bindëse fizike edhe pse mund tju duhet ta shëroni edhe pak. Ditë interesante për të bërë kërkesa të veçanta.

Peshorja

Situata e vlefshme për dashuri dhe miqësi, më komplekse për financat dhe punën. Ata që doni lehtë mund tju zhgënjejnë. Ju nuk i toleroni qëndrimet qe nuk ju pelqejne.

Akrepi

Do të përjetoni një situatë të këndshme gjatë gjithë ditës. Nëse keni qenë duke bërë një punë të kërkuar për disa kohë, më në fund arrin një kënaqësi e madhe dhe edhe në dashuri ju kompensoni kohën e humbur ...

Shigjetari

Për financat, për çështjet ekonomike duhet të jemi pak të kujdesshëm. Mbetet pak hidhërim sepse bëtë një hap që nuk ju pëlqente ta hidhni.

Bricjapi

Ju mund të pastroni keqkuptimet në dashuri, por së pari duhet të pastroni vetveten. Eshtë sikur po zhvilloni një plan veprimi këto ditë.

Ujori

Nga ajo që vjen çfarë, një ndryshim në stilin e jetës tuaj eshtë i domosdoshëm ose i imponuar nga fati. Ndonjëherë nuk ndjeheni plotësisht të kuptuar.

Peshqit

Në familje, disa keqkuptime janë normale; kini kujdes nga ata që duan të përpiqen tju bëjnë të bëni gjëra kundër vullnetit tuaj. Eshtë një ditë kur mund të gjesh veten kundër dikujt.

Nessun commento:

Posta un commento