sabato 6 marzo 2021

Horoskopi i se e shtunë 6 mars 2021

Horoskopi i se 06/03/2021

Dashi

Kini kujdes nga polemikat e vogla që mund të lindin. Ruani forcat tuaja. Dashuria nuk eshtë euforike, mos bëni shumë plane; ka nga ata që duhet të zgjidhin një problem me një njeri ...

Demi

Ata që thjesht nuk mund të qëndrojnë më një person mund të kenë dërguar tashmë në atë vend. Kini kujdes nga një pyetje parash që duhet të administrohet me kujdes.

Binjaket

Sonte përpiquni të shmangni stresin dhe nervozizmin. Ditë e trazuar, bëhu gati për disa përballje.

Gaforrja

Unë gjithmonë këshilloj që të mos jetoni pasivisht, por të përfitoni nga momentet më të mira për tu zënë, veçanërisht në situata kur ju interesoni në një mënyrë të veçantë. Kohët e fundit keni shpenzuar shumë para për gjëra parëndësishme!

Luani

Mos e konsideroni veten superior ndaj të tjerëve. Mos gërmoni të kaluarën dhe jini më optimistë.

Virgjeresha

Gjëja e rëndësishme eshtë që të keni njerëzit e duhur në anën tuaj, sepse kërkohet shumë pasion, përpjekje dhe angazhim për të menaxhuar më mirë gjërat që bëni. Entuziazmi eshtë në rrugën e duhur për ndryshime në jetën private.

Peshorja

Më në fund do të jeni në gjendje të realizoni projektet që keni vonuar për ca kohë. Nëse duhet të bëni një kërkesë të rëndësishme, lëvizni në këtë ditë. eshtë e mundur të lidheni përsëri me një njeri me të cilin keni diskutuar.

Akrepi

Ndjenjat janë kthyer tani më shumë se kurrë. Situatë e mirë për shëndetin, por kujdes nga dhimbjet e vogla që lidhen me reumatizmin.

Shigjetari

Ditë me pak tension. Ndodhi që të merreni me burokraci, çështje dhe llogari të papaguara.

Bricjapi

Ju mund të merrni konfirmime. Dashuri e madhe, ju mund të rikuperoni një ndjenjë. Mos u lodhni sonte.

Ujori

Në dashuri për disa nuk eshtë e lehtë të harrosh një të kaluar të vështirë. Kjo ditë nuk lejon shumë: mbase nuk do të doni të dëgjoni nga të tjerët ...

Peshqit

Mos u ngecni, mos kini frikë nga e ardhmja vetëm nga dembelizmi ose frika se mos të ktheheni në lojë. Në familje do të duhet të sqaroni shumë gjëra që nuk ju bindin ...

Nessun commento:

Posta un commento