domenica 7 marzo 2021

Horoskopi i se e diel 7 mars 2021

Horoskopi i se 07/03/2021

Dashi

Sektori praktik në evolucion. Një projekt i ri kushton përpjekje, por nuk përjashtohet mundësia që ai të pranohet. Ju keni shumë ide, por jo gjithçka varet nga ju ...

Demi

Pakënaqësi të lehta, tensione të vogla që mund të kapërcehen lehtësisht. Në dashuri jeni i apasionuar, por mbrëmja mund të jetë dembel. Kërkime më intensive me partnerin.

Binjaket

Përfitoni nga kjo ditë! Efekt i këndshëm në bashkëpunime dhe shoqata, por edhe në martesa dhe bashkëjetesa. Ështjet ligjore ose financiare mund të zgjidhen më lehtë.

Gaforrja

Çifte që kishin vendosur shumë kohë më parë të martoheshin ose të jetoni së bashku, por që janë përballur me shumë vonesa, tani më në fund janë të lirë të veprojnë, të planifikojnë për të ardhmen. Kontaktet e vështira por si zakonisht jeni ju që paguani për to nuk mund të jesh sipërfaqësor dhe duke thithur tensionin nga jashtë, stomaku vuan.

Luani

Kjo ditë eshtë gjithashtu interesante për të ardhur me një ide të mirë. Situata në favorin tuaj dhe, mbi të gjitha, pjesa e parë e ditës mund tju japë një kënaqësi të mirë. Mos u tërhoq!

Virgjeresha

Në dashuri ka pasur shumë hutime dhe dikush ka vënë në dyshim një raport të muajve të fundit. Ju mund të zbuloni se ka shumë ndryshim midis dëshirave dhe realitetit!

Peshorja

Ju keni energji, por edhe një dëshirë të madhe për të bërë. Edhe nëse ka pasur një ndarje në të kaluarën, do të jetë e mundur të fillojmë përsëri dhe të arrijmë më shumë.

Akrepi

Një ditë në dashuri dhe në marrëdhënie me të tjerët paksa të trazuar, kjo nuk nënkupton një rënie. Qetësia nuk eshtë forza juaja sot.

Shigjetari

Ditë provë edhe për ndjenjat, mos u dorëzo tek dëshira për të mbyllur veten. Mundohuni të gjeni miqësi që janë ndoshta më të arritshme, pothuajse gjithmonë tërhiqeni për komplikime.

Bricjapi

Për projektet që keni në mendje, nuk ka burime të duhura ose nuk doni të bisedoni me njerëz që vetëm ju bëjnë të humbni kohë. Më shumë fat në dashuri. Sharmi nuk diskutohet sonte, dil përpara

Ujori

Ka nga ata që kanë ndryshuar jetën e tyre, ata që, nga ana tjetër, janë pesimistë do të kenë pak ose më ngadalë. Në dashuri keni më shumë shanse për sukses: gjithçka varet nga ju!

Peshqit

Nëse në dashuri kishte disa probleme tani duhet të përpiqesh të qetësohesh, të planifikosh ditë të këndshme, relaksuese, pa përpjekje të tepërta. Marrëdhëniet familjare i nënshtrohen tensioneve të vogla.

Nessun commento:

Posta un commento