sabato 13 marzo 2021

Horoskopi i se e shtunë 13 Mars 2021

Horoskopi i se 13/03/2021

Dashi

Sot do të keni edhe disa dyshime, padyshim që lodhja ndihet. Çrregullime në dashuri: diçka nuk ju bind në partnerin. Shmangni polemikat.

Demi

Do të keni disa dyshime të vogla në lidhje me kontratat, transformimet në një nivel profesional që do të ndodhin gjatë javëve dhe muajve.

Binjaket

Asnjëherë si në këtë periudhë zemra nuk mbizotëron në arsye. Mos u shqetësoni dhe mos ngjiteni në token që është më e mire për ju.

Gaforrja

Epo në një nivel biznesi dhe praktik. Marrëdhënia me Bricjapin eshtë e favorizuar.

Luani

Në punë dhe në studim jeni pak i shurdhër, por nuk eshtë faji juaj, rezultatet nuk janë ashtu siç do ti doni. Mundohuni të kuptoni më mirë dëshirat tuaja!

Virgjeresha

Tani mund të provoni edhe atë që doni. Ditë që lë diçka për të dëshiruar, pak mërzi në vendin e punës.

Peshorja

Duke shpenzuar shumë, ju merrni shumë përgjegjësi dhe të tjerët e shfrytëzojnë atë. Ju mund të filloni të punoni më mirë duke qenë më të bindur për rezultatet tuaja, veçanërisht nëse kohët e fundit keni filluar një biznes të ri. Tejkalimi i një blloku burokratik.

Akrepi

Dikush eshtë kundër jush, armiq. Nëse nuk ndiheni më me një njeri, sot, do të jetë e mundur të flisni qartë.

Shigjetari

Unë me të vërtetë mendoj se eshtë koha të mbash mëngët dhe të përpiqesh të arrish qëllimin që i ke vendosur vetes. Një vendim i rëndësishëm në afat të shkurtër mund të ndryshojë jetën tuaj.

Bricjapi

Eshtë e lehtë për ju të ndiheni pak të lodhur sot! Ndryshimi i rolit ose punës diku tjetër ose brenda të njëjtit grup. Dashuri të reja.

Ujori

Ndiqni intuitën tuaj në punë dhe nëse keni biznesin tuaj, jini të përgatitur për një revansh të madh. Ju jeni shumë nervoz sot.

Peshqit

Ditë më e mirë, e lehtë për të fituar në një argument. Do të përjetoni një dashuri të mrekullueshme.

Nessun commento:

Posta un commento