venerdì 12 marzo 2021

Horoskopi i se e premte 12 Mars 2021

Horoskopi i se 12/03/2021

Dashi

Ju mund të mbështeteni te njerëz të besueshëm. Historitë e lindura prej kohësh konfirmohen. Lodhje trupit, mos e teproni.

Demi

Periudhe në të cilën do të jetë e vështirë të qendroni mbi duart e tuja. Nëse e kaluara eshtë zhgënjyer, dashuria tani mund të shpengohet.

Binjaket

Lajmet dhe konfirmimet e punës, edhe ndryshimet. Kini kujdes që të mos magjepseni nga ata që nuk janë të lirë; mos e merrni për dashuri si të mirë, ka nga ata në çift që duhet të japin garanci shtesë!

Gaforrja

Një ditë frymëzuese eshtë kthyer. Tani do tju duhen para për të zgjidhur një problem shtëpie apo burokracie.

Luani

Dita që sjell shumë energji për ndryshimet që tashmë janë duke u zhvilluar. Ditë krijuese për ata që mund dhe duan të kenë një fëmijë, për ata që duan ta rikthejnë punën e tyre në linjë.

Virgjeresha

Asgjë më emocionuese sesa një dashuri që të bën të njohësh anën tjetër të vetvetes, mbase të jetës. Nëse keni një biznes të lidhur me zanat ose tregti do të merrni përgjigje pozitive.

Peshorja

Ka disa dyshime të vogla që mund të shqetësojnë edhe punën. Disa shqetësime të vogla do të tejkalohen gjatë ditëve të ardhshme.

Akrepi

Për shkak të ngjarjeve të paparashikuara, ju jeni të detyruar të merrni pak kohë, nëse diçka nuk është më mirë, mos hezitoni të mbyllni. Mos e shtyni menjëherë atë që mund të bëni.

Shigjetari

Ditë e lodhshme, por fitimprurëse për këdo që ka biznesin e vet. Sot jeni të papërballueshëm.

Bricjapi

Zgjedhjet që ju bëni ndërmjet muajit të ardhshëm janë të rëndësishme për dashurinë dhe punën. Nga pikëpamja ekonomike ka pasur shumë dalje dhe ju duhet të shërohemi.

Ujori

Ju duhet të jeni gati të kapni shumë mundësi të mira që do të paraqiten vetë. Do të vini re se sot ka më shumë besim në veprimet tuaja. Në dashuri mund të falni ose të jepni një ultimatum ...

Peshqit

Eshtë një ditë kur nervozizmi duhet të mbahet nën kontroll. Jepini trupit pak pushim.

Nessun commento:

Posta un commento