mercoledì 10 marzo 2021

Horoskopi i se e mërkurë 10 Mars 2021

Horoskopi i se 10/03/2021

Dashi

Një lodhje e lehtë kushtëzon orët në vijim, një kënaqësi e mirë kthehet edhe në punë; kujdes vetëm nëse keni të bëni me Peshq dhe Virgjëreshë. Jeta emocionale mund të duket në ekuilibër ose një dashuri nuk eshtë shumë e qartë. Vëmendje për nevojat e fëmijëve dhe të afërmve.

Demi

Afarizmi i zemrës eshtë i mirë. Ekziston një rinovim i shkëlqyeshëm që ju dëshiruat.

Binjaket

Ju nuk ju pëlqen situata, por vetëm sepse shumë para do të duhet të shpenzohen brenda disa javësh. Nëse jeni i vetëpunësuar mund të bëni diçka më shumë. Faza eksperimentale, ato mund tju japin një punë për disa kohë. Dashuri të reja papritmas.

Gaforrja

Shpërblimet morale dhe kënaqësitë financiare. Në kontekstin e punës, zgjidhjet e mira kanë filluar të shihen. Ka më shumë energji.

Luani

Mundohuni të caktoni takime me njerëz që kanë rëndësi. Ndonjëherë askush nuk ju kupton.

Virgjeresha

Nuk ka dyshim për vlerën tuaj, aftësinë tuaj për veprim, por, sot, ju jeni të nënshtruar. Disa mendime mund të kapërcehen dhe suksesi eshtë afër qoshes.

Peshorja

Dita juaj e pjesës! Adhurues të rinj dhe, mbi të gjitha, siguri gjatë rrugës për ata që merren me punë!

Akrepi

Sot nuk eshtë koha e shpengimit. Do të izoloheni pak, por kjo eshtë normale sepse kur duhet të merreni me problemet bëheni reflektues.

Shigjetari

Ndryshimi eshtë i mundur me të vërtetë, eshtë e nevojshme, kush kushtëzohet nga një kontratë, nga një mënyrë jetese tepër monotone tani ndihet e mbytur. Jo gjithçka që keni bërë ka sjellë kënaqësi, por do të jetë e lehtë të ktheni faqen dhe të vazhdoni përpara.

Bricjapi

Natyra juaj ju nxit të kujdeseni për ata që kanë nevojë, por tani ndoshta ju duhet ti kushtoni më shumë kohë vetes! Barrë e rëndë për të gjithë ata që kanë marrëdhënie rastësore ose me njerëz që janë shumë larg.

Ujori

Shqetësime të vogla do të vijnë, ndoshta një vonesë, një marrëveshje ose një takim që do të shtyhet; kujdes për financat. Në dashuri, sot, ne duhet të jemi më të qartë, sepse nëse një histori nuk funksionon, ju do të jeni ai që do të vendosni bastet, siç thonë ata.

Peshqit

Momente të rëndësishme për çifte që ende nuk kanë gjetur një pikë fikse, për sa kohë që njëri nga të dy nuk tradhton për shkak të mungesës së dashurisë!

Nessun commento:

Posta un commento