martedì 9 marzo 2021

Horoskopi i se e martë 9 mars 2021

Horoskopi i se 09/03/2021

Dashi

Vendime të rëndësishme dashurie. Gjithçka shkon më mirë në një ditë që sjell gëzim pas një momenti të lodhur.

Demi

Mundohuni të keni kujdes nga financat, do tju duhen para për shtëpinë ose për të zgjidhur një llogari në pritje. Tani ju doni më shumë vëmendje, përpiquni të mos prishni gjithçka me një deklaratë polemike.

Binjaket

Do të arrini një stabilitet emocional dhe profesional. Eshtë një moment i dobishëm për të provuar ndjesi të veçanta.

Gaforrja

Një mijë kundërshtar bllokojnë rrugën dhe nuk lënë shumë hapësirë për gjëra të tjera. Ju mund ta qortoni partnerin tuaj sepse ai nuk ju dëgjon, ose nëse jetoni së bashku, shkarkoni gjithçka në supet tuaja.

Luani

Në dashuri, tani eshtë shumë e rëndësishme të flasim dhe të përballemi me njëri tjetrin. Ndryshimi i planeve eshtë i mundur, por dita eshtë padyshim në anën tuaj. Vështrimet tuaja mund të vlejnë shumë.

Virgjeresha

Bëni një ditë të mbarë, së shpejti do të ketë një projekt, një ndryshim të punës ose ato do tju bëjnë një propozim dhe propozimet gjithashtu mund të bien lule në fushën sentimentale.

Peshorja

Unë nuk përjashtoj që dy interesa mund të lindin në të njëjtën kohë. Palestra eshtë e mirë.

Akrepi

Sot mund të arrini sukses të mirë. Ata që punojnë si punonjës nuk presin ndryshime të mëdha, por tani mund të pyesin, propozime shumë interesante po mbërrijnë këto ditë.

Shigjetari

Dita e tensionit; më shumë fat në situata që lidhen me biznesin dhe paratë. Kur gjërat përsëriten pa u ndryshuar, bëheni të padurueshëm.

Bricjapi

Diskutimet e pashmangshme kanë të bëjnë me jetën private por sot ju jeni të favorizuar. Dashuria mund të kënaqë shpirtrat më të trazuar.

Ujori

Në këtë periudhë ju doni të shihni qartë disa situata që kanë mbetur pezull. Ekziston një përmirësim në lidhje me trupin dhe ju mund të rifilloni një punë që e kishit braktisur ...

Peshqit

Nëse ekziston një situatë e rëndësishme për tu marrë me punën, mos u tërhiqni. Mundohuni të mos e teproni me lek, më mirë të bëni projekte të largeta.

Nessun commento:

Posta un commento