sabato 2 gennaio 2021

Horoskopi i se e shtunë 2 janar 2021

Horoskopi i se 02/01/2021

Dashi

Në përgjithësi një ditë e qetë dhe pozitive. Një propozim ka të bëjë me dashurinë, pasionet në telefon, për njerëzit e njohur edhe në rrjetet sociale.

Demi

Ka nga ata që po mendojnë për një shtëpi por u duhen para. Këto ditë duhet të përpiqeni të rigjeni palestrën.

Binjaket

Disa kanë pasur një fazë jo, tani eshtë më mirë. Kthesat e papritura në dashuri. Këshilla ligjore për të zgjidhur një problem, kontrata, akte dhe dokumente të vonuara, ju dukeni goxha i lodhur.

Gaforrja

Mosmarrëveshjet me anëtarët e familjes mund të zgjidhen gjatë këtyre ditëve. Ju keni rifituar guximin dhe vullnetin për veprim.

Luani

Një ditë e ngarkuar po vjen, ju do të dëshironi të hidhni gjithçka larg ose të largoheni nga njerëzit e patretshëm. Një risi e bujshme, por edhe një dëshirë e fortë për të qenë më paqësor në marrëdhënie.

Virgjeresha

Përfundoni shumë gjëra. Një zgjim i papritur i jetës dashurore të disave mund të shënohet edhe nga një telefonatë e papritur ...

Peshorja

Provoni të shikoni njerëzit përreth jush ndryshe. Një ndryshim që prek shtëpinë, ata që mund dhe duan të kenë fëmijë do të kenë një kohë më të mirë.

Akrepi

Dikush do të vendosë të braktisë një rrugë në favor të një tjetre. Ata që jetojnë dy histori rrezikojnë të bien në kontradiktë.

Shigjetari

Çdo ditë eshtë mirë të dalësh me një ide të veçantë, për të rindezur veten në sektorin e punës. Kush ka fëmijë duhet të përpiqet të afrohet me ta ...

Bricjapi

Mos u mbingarkoni nga shqetësimet. Ata që së fundmi i dhanë fund një marrëdhënieje tani duan vetëm dashuri me kohë të pjesshme.

Ujori

Miqësitë që kthehen. Ditë relaksuese dhe më pozitive për gjithçka.

Peshqit

Ju duhet të ndërmarrni iniciativa të reja, por kini kujdes nga paratë, disa aktivitete janë shumë kërkuese dhe jo shumë fitimprurëse. Disa marrëdhënie janë djegur dhe mbase nuk jeni gjithmonë të bindur për atë që mendoni.

Nessun commento:

Posta un commento