domenica 3 gennaio 2021

Horoskopi i se e diel 3 janar 2021

Horoskopi i se 03/01/2021

Dashi

Nga pikëpamja sentimentale, kjo periudhë vlen shumë, plus ndjenjat tuaja janë më të qarta. Ju jeni kundër dikujt ose kundër vendimeve të atyre që nuk mund të qëndroni më, mos shkoni kundër të gjithëve.

Demi

Dita e rikuperimit të shkëlqyeshëm psikofizik. Pasditja sjell pozitivitet. Dashuri e vrullshme, i ftoj të gjithë ata që janë vetëm të merren me lajme të rëndësishme.

Binjaket

Më në fund pak qetësi pas tensioneve të javëve të fundit. Një ofertë për një shitje, një marrëveshje që nuk i përmbush ato që prisnit.

Gaforrja

Përmbushja afektive eshtë thelbësore për ju dhe diçka mund të ndryshojë sot, mbërrin një lajm i mirë, pak më pak tension. Shpresoj të keni diçka konkrete në tubacion që do tju ndihmojë të ndiheni në lëvizje.

Luani

Dikush sot do të sqarojë një histori dashurie, nuk ju pëlqen justifikimet. Vëmendje, sepse diçka nuk po funksionon, ju ndjeni një lloj pakënaqësie të brendshme.

Virgjeresha

Ju jeni në gjendje të bëni një ndryshim të madh pozitiv, përfitoni nga kjo ditë sepse nesër mund të jeni më pak të tonifikuar; largoni njerëzit që ju kanë bllokuar në muajt e kaluar.

Peshorja

Sot ka një situatë të lodhjes së butë. Komplikimet mund të tejkalohen lehtë në një ditë në kompleksin interesante.

Akrepi

Kjo ditë ngadalë po rikuperohet. Një lajm i mirë po vjen.

Shigjetari

Një ditë plot mundësi. Shihni jetën në rozë, do të donit një dashuri më interesante.

Bricjapi

Mbyllni gjërat që ju interesojnë më shumë deri më sot. Dukeni më nervoz, kujdesuni për gjendjen e duhur.

Ujori

Sot do të keni mundësinë të ndryshoni drejtimin e jetës suaj. Ata që janë ndarë kohët e fundit ka të ngjarë të përjetojnë mendime të dyta të vazhdueshme, edhe çifte e forta janë në dyshim.

Peshqit

Zgjidhja për disa probleme është vetëm rreth e përqark. Ka më shumë qartësi në dashuri: romancë dhe sensualitet.

Nessun commento:

Posta un commento