martedì 29 dicembre 2020

Horoskopi i se e martë 29 dhjetor 2020

Horoskopi i se 29/12/2020

Dashi

Ditë e shkëlqyeshme për njohuri që mund të vlejnë shumë. Një përgjigje e mirë mund të vijë midis sot dhe nesër.

Demi

Ajo që nuk ka qenë e mundur në javët e kaluara do të vijë tani. Shumë armiq përreth.

Binjaket

A dyshohet se partneri eshtë përgjegjës për ndërlikimet? Disa çifte prej shumë kohësh janë në krizë, njëri nga të dy, edhe pa dashur, ka qenë larg, por faji eshtë që të ndahet 50%!

Gaforrja

Para se të merreni me ndryshimet në punën tuaj, vlerësoni mirë situatën: megjithatë, mos u ndalni tani, dita eshtë në anën tuaj.

Luani

Kujdesuni më shumë për trupin tuaj, sepse keni qenë shumë i lodhur kohët e fundit. Do të ishte një turp i vërtetë të harxhonim potencialin e mirë që do të vijë së shpejti ...

Virgjeresha

Kushtojuni vetes asaj që keni lënë pas dore gjatë, edhe një aktiviteti të ri. Disa armiq përreth.

Peshorja

Eshtë e mundur që këto ditë të jeni pak të shqetësuar për çështje praktike. Jo se kjo eshtë një periudhë zgjidhjesh, ju lundroni me sy dhe nuk jeni të bindur për ato që ju tregojnë.

Akrepi

Periudhë konstruktive, ka nga ata që fillojnë një rrugë të re pune që nuk do të japë rezultate të menjëhershme. Në këtë periudhë, dashuria mund të bëhet përsëri protagoniste, ajo konkretisht flet për emocione, fitime fituese!

Shigjetari

Situata sentimentale eshtë shumë e mirë, do të shihni surpriza të mundshme. Unë punoj në rregull, por ju jeni të lodhur.

Bricjapi

Sigurisht që eshtë një ditë e mirë. Ju dëshironi të dashuroheni dhe të zgjidhni problemet e punës!

Ujori

Përqendrohuni në qëllimet që dëshironi të arrini: do të jetë e lehtë të arrish dhe të mbarosh. Ju nuk jeni në gjendje ti rezistoni një tundimi, nuk dini të përmbaheni apo jo. Mos i vini në dyshim marrëdhëniet e rëndësishme për asgjë.

Peshqit

Momenti i mendimeve të dyta të vogla ose të mëdha. Në dashuri do të jeni në gjendje të jepni përgjigjet e duhura. Nëse keni kontakt me klientët, njerëzit që mund të nervozohen sot përpiqen të jenë të kujdesshëm.

Nessun commento:

Posta un commento