lunedì 28 dicembre 2020

Horoskopi i se e hënë 28 dhjetor 2020

Horoskopi i se 28/12/2020

Dashi

Ju do të dëshironi të jetoni diku tjetër, të udhëtoni, të lëvizni, por tani nuk mundeni. Një takim ia vlen peshën e tij në ar, mos prisni gjithçka menjëherë. Një Binjak ose njeri i Peshores mund, gjatë kësaj kohe, tju interesojë më shumë.

Demi

Dashuria nuk eshtë më vetëm një kërkim i lumturisë, gëzimit dhe pasionit, por bëhet një nevojë që vjen nga thellësia brenda. Shmangni pranimin e kushtëzimit nga ata që duket se nuk ju kuptojnë. Miqësitë sjellin lajme të mira dhe do të jetë e mundur të përfundoni një biznes të mirë, mundësitë për të ardhur.

Binjaket

Djemtë që kanë ndryshuar punë ose po kërkojnë ndonjë lajm të vogël do të jenë të kënaqur. Stresi dhe lodhja që fshihen: bëni gjërat me qetësi!

Gaforrja

Ditë e vlefshme, duhet të shikoni përreth. Puna ju përthith shumë, por kënaqësitë nuk mungojnë!

Luani

Pasdite, mund të dëshironi të zgjidhni një çështje të rëndësishme dashurie. Mos e teproni me kritikat dhe nëse sheh se humbet durimin të shmangësh polemikat.

Virgjeresha

Jeni të lodhur, ditë shumë të ngarkuara. Ata që kanë një aktivitet të pavarur duhet të bëjnë zgjedhjet e duhura, më mirë të shmangin lënien e caktuar për të pasigurtën. Në dashuri, disa mendime të dyta ...

Peshorja

Në ditë të caktuara, e ndieni partnerin tuaj më larg ose më i tërbuar duke bërë gjëra. Mëngjesi eshtë i vështirë. Mos gërmoni në të kaluarën dhe përpiquni të kuptoni se çfarë dëshironi për të ardhmen tuaj.

Akrepi

Koha për konfirmim arrin, për emocione të rizbuluara. Ju do të keni një energji rekord. Horoskop i mirë edhe për takime sentimentale.

Shigjetari

Vullneti i mirë për të bërë, rishfaqet. Lajme të mira po vijnë, këshillohet të ktheni një biznes, të mesoni strategji të reja. Ndryshimi i rolit ose detyrave në dukje.

Bricjapi

Ju duhet të gjeni një rol të ri në punë, nëse një biznes eshtë mbyllur, një bashkëpunim mendon për të ardhmen. Nëse vendosni të adresoni një problem familjar, flisni sot.

Ujori

Jeni paksa të zënë me çështjet e punës, më pak të disponueshëm në dashuri. Eshtë e pashmangshme, në këtë periudhë, të distancoheni nga njerëzit që duan të humbin kohën tuaj!

Peshqit

Kujdesuni për palestrën tuaj dhe përpiquni të rikuperoni disa energji të humbura në javët e fundit. Ka shumë probleme ose mendime në lidhje me punën dhe dashuria paguan çmimin. Besimet me një Virgjëreshë.

Nessun commento:

Posta un commento