martedì 22 settembre 2020

Horoskopi i se e martë 22 shtator 2020

Horoskopi i se 22/09/2020

Dashi

Mos shtyni zgjedhje të rëndësishme. Mosmarrëveshjet për një çështje biznesi me një Shigjetar dhe mund të nervozoheni me një shef.

Demi

Një çështje ekonomike ose ligjore mund të zgjidhet. Ju do të jeni në gjendje të mbështeteni në rezistencë të konsiderueshme fizike!

Binjaket

E mira eshtë që ju keni ndryshuar qëndrimin tuaj ndaj të tjerëve. Nëse ju intereson një person, lëvizni tani.

Gaforrja

Ekziston njëfarë melankolie që do ta mposhtni deri në fund të kësaj dite; në fakt në tërësi mund të flasim për interesante njëzet e katër orë, kontakte me Ujorin. Sonte kujdes fjalet e diskutimit.

Luani

Fat veçanërisht nëse keni një aktivitet të pavarur ose dëshironi të bëni përshtypje në vendin e punës, propozimet janë aty, merrni parasysh avantazhet, shërimin në dashuri.

Virgjeresha

Marrëdhëniet me të tjerët janë nën presion. Duhet të gjesh energjinë e duhur për të planifikuar një të ardhme të shkëlqyer, ajo eshtë në horizont!

Peshorja

Me padurim, impulsivitet dhe nervozizëm nuk mund të jeni të ekuilibruar dhe për disa kohë keni luftuar për të kërkuar dhe gjetur vetëkontroll të fortë.

Akrepi

Po ndiheni pak nervoz, të trazuar sot. Pritet një vonesë, përqendrim i dobët ...

Shigjetari

Një ditë kushtuar dinamizmit dhe mundësive të reja që mund të jenë intriguese edhe për projekte afatgjata. Mos e përjashtoni veten nga emocionet e reja nëse zemra juaj ka qenë vetëm për një kohë të gjatë.

Bricjapi

Nëse dikush ju kërkon një angazhim më të fuqishëm në dashuri, nuk ia vlen të ktheni një vesh të shurdhër. Ata që kanë filluar një rrugë të re pune tani janë më të lumtur, nëse një rrugë ndërpritet, një tjetër mund të gjendet.

Ujori

Dita duhet jetuar kështu, pa i detyruar gjërat, një ftesë që u bëj mbi të gjitha atyre që kanë përjetuar një distancë dashurie. Mundohuni të mbani gjithçka nën kontroll për të shmangur stresin e panevojshëm.

Peshqit

Ju duhet të dëgjoni të tjerët dhe të flisni pak nëse nuk doni të krijoni konflikte të panevojshme. Sot ka një element të forcës më shumë. Edhe në dashuri nuk duhet të ngremë bujë. Ditë e keqe për palestër.

Nessun commento:

Posta un commento