lunedì 21 settembre 2020

Horoskopi i se e hënë 21 shtator 2020

Horoskopi i se 21/09/2020

Dashi

Ju gjithashtu duhet të përpiqeni të pushoni, të kufizoni sa më shumë që të jetë e mundur të gjitha situatat që mund të jenë kundër jush. Në dashuri, mbajeni dëshirën për të thënë gjithçka që mendoni. Konfirmimet vijnë por rishikimet në punë.

Demi

Sharmi dhe imagjinata do të karakterizojnë marrëdhëniet tuaja ndërpersonale. Një zgjedhje e rëndësishme për ju mund të bëhet jo para se të konsultoheni me një ekspert. Mundohuni të mos e lodhni shumë trupin tuaj.

Binjaket

Mezi prisni që një angazhim që keni marrë të marrë fund, ju jeni në polemikë me disa njerëz. Kujdes me kancerin dhe demin.

Gaforrja

Ju nuk jeni në krye, sot duhet të përpiqeni të shmangni polemikat ose të hidhëroheni për asgjë. Nëse ka pasur një ndarje, një rrugëdalje e re do të jetë e mundur, por dikush do të mendojë se eshtë më mirë vetëm.

Luani

Konfirmime të mundshme në fushën profesionale. Nëse ka takime biznesi ose duhet të përballeni me gjëra të rëndësishme, sigurisht që mund ti jepni më shumë hapësirë përvojave të reja.

Virgjeresha

Përfitoni nga kjo ditë për të shprehur atë që mendoni, por bëni kujdes. Në punë, shikoni në pikë: ndryshimet janë të mundshme, por edhe detyra të rëndësishme. Dikush do të kritikojë mënyrën se si ju e bëni.

Peshorja

Ata që kanë qenë vetëm për një kohë të gjatë duhet të kenë takime të veçanta nëse nuk heshtin në shtëpi. Shanset janë që ju duhet të telefononi dikë për të porositur, ankthet për të qetësuar.

Akrepi

Disa lajme janë të mundshme. Kërkohet një përpjekje e madhe mendore.

Shigjetari

Dëgjoni një person që mund tju japë disa këshilla të rëndësishme, sot jini të përgatitur për disa polemika nëse dilni me një Virgjëreshë ose një person Ujori. Në dashuri, nëse keni të bëni me një person kokëfortë përdorni ëmbëlsinë ose ktheni faqen, tani mund ta bëni. Puna: pasi të erret, këtu eshtë një dritë.

Bricjapi

Të rinjtë që nuk kanë paragjykime për të bërë takime largohen si të preferuarit. Udhëtime pozitive dhe me fat në periudhën tjetër.

Ujori

Ata që kanë qenë në një lidhje prej vitesh dhe nuk janë të kënaqur mund të tundohen të mashtrojnë. Mësoni më shumë rreth lidhjeve të reja. Mbrëmje pasionante edhe nëse eshtë e dashuruar nuk i besoni më ndikimit të parë.

Peshqit

Nëse dashuria ka krijuar disa vështirësi në të kaluarën, ne duhet të shkojmë më tej, të zgjidhim disa ndërlikime. Për çështje burokratike ka kaq shumë për të rishikuar ...

Nessun commento:

Posta un commento