sabato 15 agosto 2020

Horoskopi i se e shtunë 15 gusht 2020

Horoskopi i se 15/08/2020

Dashi

Mendoni pse idetë tuaja janë të rëndësishme këto ditë, mund të fitoni disa sfida. Një ditë e përshtatshme nëse keni ndërmend të depërtoni në zemrën e dikujt, por edhe të kënaqni shpirtin tuaj.

Demi

Mund të themi se kjo ditë ju vë në provë. Iftet e formuara ose bashkëjetesa së fundmi janë më shumë të përkushtuar për të organizuar sesa ta duani njëri tjetrin dhe marrëdhëniet në krizë nuk rikuperohen lehtësisht ose ... në kohë më të mira.

Binjaket

Një periudhë stresi ose vendime që duhen marrë brenda disa javësh. Në marrëdhëniet me Luanin dhe Bricjapin duhet pak më shumë maturi.

Gaforrja

Një gjendje tensioni mund të krijojë probleme në dashuri. Udhëtime shumë të preferuara.

Luani

Dëshira për të udhëtuar, për të shkuar larg, për të shpëtuar nga zakonisht. Para se të mendoni të ndryshoni të tjerët, filloni të ndryshoni veten!

Virgjeresha

Ky moment do të jetë i rëndësishëm për të vlerësuar histori të reja, edhe për tu përfshirë në mjedise të ndryshme se zakonisht. Nëse në të kaluarën ka pasur një ndarje ose një zhgënjim eshtë më e vështirë të largohet. Mundohuni të mos e humbni këtë periudhë.

Peshorja

Sot ekziston një problem i vogël për tu marrë. Rezistoni tundimit për të hedhur gjithçka, pasi me ditë ka pasur trazira në shtëpi dhe jashtë saj.

Akrepi

Jeni të përqendruar dhe të gatshëm për të vepruar. Përmirësoni palestrën tuaj!

Shigjetari

Këto ditë eshtë më mirë të vëzhgoni sesa të veproni, eshtë një mundësi për të vendur idetë tuaja në rregull. Ndiqni nga afër zhvillimet e kontakteve me mjedise të reja dhe mos ndaloni përpara pengesave.

Bricjapi

Mundohuni të shmangni shqetësimet në zonën e kontaktit. Mos u mërzit, periudhë ringjalljeje për ndjenjat.

Ujori

Nervozizmi në rritje sepse testet që po provoni të kaloni këto ditë janë mjaft të rëndësishme. Kush nuk gjen dashuri eshtë ndoshta i hutuar në pozicionet e tij; mos prisni që të tjerët të bëjnë lëvizjen e parë.

Peshqit

Problemet që po ju japin ankthin së shpejti do të zgjidhen, por ju duhet ti jepni kohë kohës, sot ka një vonesë. Disa energji për tu rikuperuar, pasditja eshtë më e mirë se mëngjesi.

Nessun commento:

Posta un commento