venerdì 14 agosto 2020

Horoskopi i se e premte 14 gusht 2020

Horoskopi i se 14/08/2020

Dashi

Sot jeni i pandalshëm. Në marrëdhëniet familjare dhe ndërnjerëzore numëroni më shumë, mund të merrni më shumë pëlqime, takime të preferuara me një Ujori.

Demi

Në stuhinë e ndjenjave kjo ditë përfaqëson një moment qetësie. Dita është po nga ju.

Binjaket

Luftimet për të përcaktuar më mirë rolin tuaj në punë mund të bëhen shteruese dhe mund të gjeni se po luftoni pa përgjigje. Për takimet do të ishte e këshillueshme që të kontrollohen ditët në vijim, sado të favorshme.

Gaforrja

Kjo nuk eshtë dita e duhur për të përjetuar paqartësi në dashuri. Ju nuk mund të bëni gjithçka, por jeni nën vëzhgim.

Luani

Kini kujdes nga paratë, mos u besoni atyre që ju japin shumë pak. Sot shmangni agresionin që mund tju vë në gabim.

Virgjeresha

Nëse jeni në një lidhje që kohët e fundit po tregon akordin, përpiquni ta shpëtoni atë. Ju mund të dëshironi të rishikoni industrinë e miqësisë.

Peshorja

Ju do të pastroni tensionet në familje me vullnet të mirë, por kini kujdes nga disa borxhe të vogla të mbledhura gjatë viteve të fundit, një ditë në përgjithësi të vlefshme. Kjo eshtë një ditë e mbushur me njohuri.

Akrepi

Sot ju jeni protagonisti absolut. Detyra të reja të rëndësishme në punë dhe të reja në dashuri, në këtë moment eshtë mirë të bëni matematikë dhe të shmangni shpenzimet e ekzagjeruara.

Shigjetari

Kontradiktat në punë. Në dashuri ju bëni justifikime dhe këtë mbrëmje edhe mund të përballeni me një fjalim të mprehtë.

Bricjapi

Ditë e madhe. Kjo ditë ju lejon të mbroheni me shpatë. Eksperimentet e punës mund të bëhen konfirmime ...

Ujori

Kur bëni një zgjedhje duhet të jeni të guximshëm, nuk mund të merrni dy rrugë, duhet të hiqni dorë nga një. Vjen një kohë për punë kur do të jeni në vijën e parë, edhe nëse po kërkoni brigje të reja.

Peshqit

Nëse një problem mundon që të mos shqetësohesh, do të zgjidhet, por sot ekziston ndjenja e qartë se i ke të gjithë kundër tij, nuk eshtë rastësi që çdo herë e veçohesh të izolohesh dhe të mos flasësh.

Nessun commento:

Posta un commento