sabato 1 agosto 2020

Horoskopi i se e shtunë 1 gusht 2020

Horoskopi i se 01/08/2020

Dashi

Përballimi i ndryshimeve nuk eshtë i lehtë por ju, edhe nëse nuk i realizoni ato, shpesh i përcaktoni ato edhe në mënyrë brutale, sa situata keni pyetur në muajt e fundit?

Demi

Nëse ka pasur konflikte dashurie, eshtë e mundur që sot të ketë edhe një herë momente tensioni. Ju ndjeheni të viktimizuar nga një padrejtësi.

Binjaket

Sot nuk ju pëlqen asgjë, keni të drejtë të keni një qëndrim polemik, por mos e teproni. Mos kërkoni jashtë për shkaqet e humorit të keq. Sonte trajtojeni veten në relaks, duhet të hiqni dorë nga dashuritë e pamundura.

Gaforrja

Dita e një lajmi të mirë të mundshëm. Ndoshta disa polemika në shtëpi, por përfundimi i lumtur eshtë i siguruar. Mundësia për ti kthyer gjërat në favorin tuaj, por duhet të merrni gjithçka me pincë.

Luani

Ka ardhur koha që zëri juaj të dëgjohet. Kurseni, veçanërisht në dashuri, fjalët bezdisëse. Një propozim po vjen, udhëtimet e ardhshme.

Virgjeresha

Eshtë e rëndësishme të reagoni ndaj çdo apatie. E mërzitni, mos mbani gjithçka brenda, nëse keni një problem duhet të flisni hapur, përndryshe do të jeni i sëmurë!

Peshorja

Sot ka të ngjarë të përballeni me një fjalim të rëndë ose të ndezur. Në shtëpi disa shqetësime për një të moshuar ose të dashur.

Akrepi

Përleshjet e vogla mund të kenë mbushur jetën tuaj emocionale në periudhën e kaluar. Do të merrni një propozim të veçantë.

Shigjetari

Ju dëshironi të jeni vetë, ditët e kaluara kanë qenë shumë të kërkuara. Një projekt i ri kushton përpjekje, por nuk përjashtohet mundësia që ai të pranohet. Ju keni shumë ide, por jo gjithçka varet nga ju ...

Bricjapi

Sot forca juaj nuk diskutohet dhe kjo eshtë arsyeja pse në sytë e të tjerëve gjithmonë do të shfaqeni fitues dhe pozitivë. Sidoqoftë, do të merrni shpërblime dhe sukses sepse jeni të fortë dhe të vendosur.

Ujori

Ju nuk dini si të bëni asgjë, por do të keni të drejtë të pushoni. Kjo ditë mund të ju jap disa dhimbje koke shtesë nëse rri me një person Shigjetari ...

Peshqit

Moment i mirë për të thënë një po përfundimtar për këdo që ju intereson. Kujdes nga shpërqendrimet, ato mund tju kushtojnë të dashur!

Nessun commento:

Posta un commento