venerdì 31 luglio 2020

Horoskopi i se e premte 31 korrik 2020

Horoskopi i se 31/07/2020

Dashi

Nëse një person nuk ju kupton, mund të nervozoheni ose dikush mund të importojë një risi që nuk ju pëlqen. Shmangni gërmimet e tregimeve të vjetra ose ndërlikimet e vjetra të lindura në të kaluarën.

Demi

Ditë stresuese në familje ose në marrëdhënie shoqërore. Mos harroni gjithmonë se diplomacia ju mundon më shumë sesa zemërimi.

Binjaket

Ndryshimet në dashuri, ajo ju paguan sot për të mbyllur gjërat që ju interesojnë. Sonte do të jeni më të lodhur, nervozë, eshtë një ditë në të cilën duhet të ruani larg komplikimeve të panevojshme. Kujdes me kancerin.

Gaforrja

Eshtë një ditë e mirë për punë edhe pse ka kaq shumë gjëra për të bërë. Nëse keni një ide në mendje përpiquni ta pohoni. Ju mund të fitoni një sfidë të madhe, të bëheni gjilpëra e ekuilibrit për të gjitha negociatat në vazhdim.

Luani

Zemra juaj rreh shpejt për një person që luan për tju bërë nervoz. Do të jeni në gjendje ti përkushtoheni gjërave që i keni lënë pas dore prej kohësh. Zgjidhjet po vijnë. Problemi eshtë se për ca kohë keni fjetur keq, jeni acaruar.

Virgjeresha

Dita më e mirë për tu rikthyer në lojë dhe tani dashuria mund të fitojë përsëri. Ështjet ligjore duhet të zgjidhen së shpejti. Sfera e financave eshtë interesante.

Peshorja

Do të sqaroni një çështje që nuk ju pëlqen. Kompleksoni mendimet dhe reagimet që keni edhe me një të dashur ose me disa anëtarë të familjes.

Akrepi

Perspektiva interesante që vijnë së shpejti. Mundohuni të gjallëroni ambientin përreth jush! Mos u bëni shumë kërkues me ata që i doni, sot jeni shumë nervoz.

Shigjetari

Sot duhet të vendosni një fytyrë të mirë në një lojë të keqe, ti bëni gjërat të rrëshqasin, me njerëz që përpiqen tju zënë ngushtë. Shmangni shumë diskutimet.

Bricjapi

Jini më pak të dekurajuar përballë vështirësive të mundshme, sepse ka shenja pozitive. Nëse dikush eshtë armiqësor ndaj jush, mos përgjigjeni, por prisni. Eshtë një person që ju ka zhgënjyer: do të jetë e nevojshme të kuptoni nëse ai do të jetë ende i pranishëm në të ardhmen tuaj.

Ujori

Ju duhet të riktheheni në lojë, gjë që shqetëson, por në të njëjtën kohë elektrizon. Mos e ndërlikoni jetën tuaj duke kërkuar në dikë tjetër atë që nuk e gjeni në personin e të gjitha kohërave.

Peshqit

Ekziston një presion i caktuar ndaj të cilit ju nënshtroheni, ne mund të mendojmë për grindjet që lindin për shkak të çështjeve të punës. Miqësitë kanë rëndësi tani.

Nessun commento:

Posta un commento