venerdì 7 agosto 2020

Horoskopi i se e premte 7 gusht 2020

Horoskopi i se 07/08/2020

Dashi

Gjatë kësaj dite mund të lidhen marrëveshje të mira për ata që kanë biznesin e tyre. Kërkoni për paqe dhe veçanërisht këtë mëngjes shmangni konfrontimet direkte.

Demi

Në fillim mund të jeni nervoz, pjesa e dytë e ditës funksionon mjaft mirë. Yjet gjithashtu efektivë për dashurinë, veçanërisht nëse jeni kthyer nga përvojat e këqija që lidhen me të kaluarën ...

Binjaket

Mëngjesi është i përgjumur, rikuperimi nga pasdite. Asgjë nuk mund të vërë në dyshim vlerën tuaj.

Gaforrja

Kurrë nuk ju ka pëlqyer shumë jeta në botë, por nëse izoloheni, si mund të përfitoni nga mundësitë që mund t'ju ofrojë fati? E ardhmja duket e ndritshme dhe emocionuese.

Luani

Sharmi është i shkëlqyeshëm dhe në dashuri ka një surprizë shtesë. Rrota kthehet dhe, për fat të mirë kësaj radhe, në favorin tuaj. Një takim ose një takim i rëndësishëm.

Virgjeresha

Virgos që duan gjithmonë të jetojnë në të kaluarën ose që përpiqen të rregullojnë situatat e lodhura nuk mund të përfitojnë nga ky moment i cili duhet të ndryshojë objektivin e tyre. E ardhmja ju mban surprizë të këndshme në sferën profesionale. Këshillohet që të ushtroheni!

Peshorja

Në dashuri ju mund të zgjidhni problemet, do të duhej më shumë mirëkuptim. Mos bëni hapin më të gjatë të këmbës.

Akrepi

Lëviz me kujdes, është një ditë në një mendje. Dashuria ka nevojë për konfirmim.

Shigjetari

Nga pikëpamja emocionale ka llogari që nuk katrorojnë, veçanërisht nëse jeni përpjekur të zëvendësoni një dashuri të kaluar me diçka me pak vlerë. Mos ekspozoni shumë me para.

Bricjapi

Një dashuri që dukej e rëndësishme në muajt e kaluar tani mund të humbasë vlerën ose në çifte afatgjata do të ketë një projekt që do të diskutohet përsëri brenda ditëve të ardhshme.

Ujori

Ju jeni më të buzëqeshur. Shpesh jeni në kundërshtim me të gjithë, por nëse jeni me veten, gjërat ndërlikohen.

Peshqit

Beqarët dhe të rinjtë mund të bien në dashuri me një person që sapo keni takuar, madje vetëm zërin e tij në telefon, porositë e tij. Në punë, stresi po shtyp, por një shpërblim do të arrijë. Udhëtimi pozitiv dhe mundësitë që vijnë së shpejti.

Nessun commento:

Posta un commento