giovedì 6 agosto 2020

Horoskopi i se e enjte 6 gusht 2020

Horoskopi i se 06/08/2020

Dashi

Ditë ideale për të rifilluar një dialog të ndërprerë. Unë thuajse mund të them që ajo që prekni bëhet ari, instinkt i shpërblyer!

Demi

Një rikuperim i madh pritet gjithashtu për javën e ardhshme. Nje aventurë duhet të merret për atë që është ...

Binjaket

Ne mund ta shikojmë të ardhmen me interes. Eshtë koha e duhur për të marrë pak kohë edhe për ju. Ju keni qenë duke u kujdesur për të tjerët për shumë kohë. Trajtojeni veten në një kohë të lirë sa më shpejt të jetë e mundur.

Gaforrja

Ju duhet ta moderoni ndjenjën e pakënaqësisë dhe ta shndërroni atë në diçka pozitive, veçanërisht në këto ditë kur keni një aftësi të madhe për veprim dhe shërim.

Luani

Mundësitë për zgjedhje të shkëlqyera dhe thirrje të mira, ju zgjidhni një problem ose do të dini të vërtetën në lidhje me një çështje pune. Në dashuri nuk keni paqartësi.

Virgjeresha

Ju jeni duke kërkuar dhe është koha të kaloni në faktet. Epo dashuri: Takime të mundshme të reja.

Peshorja

Më mirë ditë sesa kohët e fundit, tani është e mundur të lidhësh një marrëveshje. Në dashuri disa dyshime se si të procedoni disa çështje ...

Akrepi

Moment i lodhjes së madhe, kjo nuk do të thotë që gjërat po shkojnë keq, përkundrazi! Pakënaqësia ka ditët e numëruara, përpiquni të argëtoheni përndryshe do të përfundoni me probleme psikopatike.

Shigjetari

Dita është e lodhshme, por kjo nuk do të thotë që gjërat po shkojnë keq. Në këtë ditë është e nevojshme të shmangni përplasjet me miqtë ose drejtuesit. Shanset janë që ju dëshironi ose keni nevojë të ndryshoni role ose ambiente.

Bricjapi

Këto ditë po merreni me njerëz që kanë fuqinë të ju marrin nervat. Në rast se ju keni qenë të sëmurë, mungesë, të justifikuar në dashuri, do të jetë e mundur të filloni përsëri në një mënyrë të madhe!

Ujori

Ditë pak të lodhshme ose plot vonesa, distancohuni nga dikush që dëshiron tju bëjë zemërimin. Keni shumë probleme pune ose parash. Vështirë për tu sqaruar, veçanërisht në veten tënde.

Peshqit

Rënie e lehtë nga pikëpamja fizike, por më shumë se gjithçka tjetër ka një pakënaqësi të caktuar në lidhje me punën. Tani nuk është e nevojshme të mendoni për të kaluarën. Nëse frekuentoni një person të vështirë, mos shpresoni se ai do të ndryshojë personalitetin e tij.

Nessun commento:

Posta un commento