martedì 4 agosto 2020

Horoskopi i se e martë 4 gusht 2020

Horoskopi i se 04/08/2020

Dashi

Progres i mundshëm në punë. Do të jetë një ditë e rikuperimit psiko-fizik.

Demi

Sot mund të ndjeheni çuditërisht të pakëndshme. Lajme në dashuri për shumë të rinjtë.

Binjaket

Ditë e mirë që i ndihmon ata që kërkojnë dashuri ose ata që duan të bëjnë takime të veçanta. Në punë ai duket i vështirë: ndryshimet janë të mundshme, por edhe detyra interesante.

Gaforrja

Do gjë që eshtë afër zemrës tuaj lëviz për tju bërë më të vendosur të drejtoni veten gjatë rrugës së realizimit në dashuri. Disa mendime pune u derdhën në marrëdhënie ndërnjerëzore. Deri tani, ju mund ta konsideroni qëndrimin e partnerit si të papërshtatshëm.

Luani

Ju gjithashtu duhet të punoni shumë për të arritur shumë. Nëse keni ndërmend të rikuperoni një dashuri, për të sqaruar diplomacinë duhet të jetë shoqëruesi juaj besnik, mos e lodhni veten.

Virgjeresha

Kjo ditë sheh një situatë të këndshme të favorshme. Epo dashuri: takime të rëndësishme për ata që janë vetëm. Udhëtimi pozitiv, kjo fazë e rinovimit të madh jep forcë dhe fat.

Peshorja

Ka pasur probleme. Humori juaj sot eshtë i pasigurt dhe ata përreth jush mund të përfshihen në mungesën tuaj të disponueshmërisë, mos e lodhni veten.

Akrepi

Shumë janë ata që ndjehen të lodhur, nervozë, edhe eshtë e mundur që duhet të filloni nga e para në dashuri ose në punë. Në çështjet që lidhen me shitjet, nevojitet kujdes.

Shigjetari

Udhëtime të papritura, mbase për shkak të një projektit të harruar të shërbimeve. Nervozizëm për të mbajtur nën kontroll.

Bricjapi

Fitimi i situatës sentimentale. Ndiheni pak të fërguar dhe keni nevojë të rikuperoni.

Ujori

Do të keni mundësinë të çliroheni nga pesha dhe problemet që lidhen me të kaluarën. Rilindja e ideve të bukura, dashuri që bëhen protagonistë përsëri.

Peshqit

Mund të lindë periudha e karakterizuar nga një sensualitet dërrmues dhe një dëshirë e pakontrollueshme për të bërë takime të veçanta. Mundohuni të jeni më të disponueshëm sepse në këtë periudhë mund të shfaqen mundësi të privilegjuara.

Nessun commento:

Posta un commento