lunedì 3 agosto 2020

Horoskopi i se e hënë 3 gusht 2020

Horoskopi i se 03/08/2020

Dashi

Situata e përgjithshme eshtë delikate, veçanërisht për ata që kanë përjetuar një krizë ose një pasion dashurie gjatë katër javëve të fundit.

Demi

Sot duhet të shmangni lodhjen shumë. Fat vjen nëse zhvendoseni dhe frekuentoni njerëz të ndryshëm. Diskutime me një grua në familje, një e afërme. Komisionerët kanë më shumë.

Binjaket

Kjo ditë lindi me disa shqetësime shumë, pasi që nga mëngjesi mund të ndjeheni të lodhur ose të mërzitur. Eshtë e rëndësishme të rregulloni disa çështje të pazgjidhura të llogarive.

Gaforrja

Mos nënvlerësoni një dashuri të re dhe këto ditë përpiquni të pranoni disa ndryshime. Transformime që po ndodhin, fitore të vogla në dashuri.

Luani

Ju jeni përpjekur të zgjidhni një problem të rëndësishëm të punës për disa muaj. Eshtë e vërtetë, ju nuk priren të mashtroni më veten ... por mos u bëni pesimist!

Virgjeresha

Eshtë një ditë plot vendosmëri. Një mirëkuptim i mirë në dashuri, por kini kujdes nga paratë.

Peshorja

Vetëm ndiqni atë që sugjeron zemra juaj. Ju duhet të përballeni me njerëz që janë armiqësor ndaj ideve të caktuara të juajat.

Akrepi

Eshtë më mirë të veprosh, ti bëjmë të domosdoshme nevojat e dikujt. Kushdo që ka ndalur në punë fillon përsëri. Kujdes nga tensionet me një person të lindur nën shenjën e Leo ...

Shigjetari

Bëni hapësirë për miqësi, takime, udhëtime. Mundësia e fitimit të parave ose zhbllokimi i një situate financiare nuk përjashtohet ...

Bricjapi

Shmangni që çdo lloj mendimi negativ mund të prekë kokën; bëj që ankthet të mos bllokojnë shpresat në jetë. Prej disa kohësh keni pasur diskutime të vogla, veçanërisht në dashuri dhe në zyrë.

Ujori

Për disa, dashuria mund të jetë vënë në dyshim; edhe ata që e duan njëri-tjetrin duhej të përballen me disa probleme më shumë për shtëpinë, për paratë, për një transferim. Në punë nëse keni një rol menaxherial dikush po vë në dyshim se çfarë bëni ju, disa armiq ...

Peshqit

Edhe nëse keni personin më të mirë në krah, sot jeni të pakënaqur. Nëse keni bërë diçka të gabuar, tani ktheni faqen.

Nessun commento:

Posta un commento