martedì 18 agosto 2020

Horoskopi i se e martë 18 gusht 2020

Horoskopi i se 18/08/2020

Dashi

Disa nuk u pëlqen të punojnë si punonjës dhe nëse eshtë e mundur përpiqen të fillojnë biznesin e tyre ose të drejtojnë diçka. Mbaji këmbët në tokë ..

Demi

Vonesat në çdo marrëveshje, një projekt që dukej i rëndësishëm eshtë bërë e vështirë për tu realizuar. Në dashuri mos hezitoni, nëse ka një person që ju pëlqen, shkoni përpara pa skrupuj ...

Binjaket

Disa siklet të vogël fizik, por të kapërcyer. Ndryshimet në shikim, në dashuri si në jetën praktike apo personale. Testet e punës për të kaluar, keni durim!

Gaforrja

Ju dëshironi të ëndërroni, besoni njohuri në punë dhe biznes. Mundohuni të flisni, të thoni atë që mendoni dhe do të ndjeheni më të lirë brenda vetes!

Luani

Nuk ka ndonjë lajm befasues por vetëm ndryshime të vogla, një vendndodhje të re, një rol tjetër ose një program për të menaxhuar duke ndryshuar stilin në krahasim me të kaluarën. Dëshira dyfish, ata që kanë qenë në çift për ca kohë e legalizojnë atë ose bëjnë zgjedhje të rëndësishme.

Virgjeresha

Jini përpara kurbës nëse duhet të përballeni me fjalime të rëndësishme. Unë rekomandoj një ndërmjetësim, takime shumë pozitive, një ditë të favorshme.

Peshorja

Ju keni një gjallëri të këndshme. Nëse keni një biznes të lidhur me kontakte, mund të riblerni veten, nëse jeni një profesionist i pavarur përpiquni të lëvizni me diplomaci.

Akrepi

Ju keni më shumë aftësi veprimi! Ju mund të merrni një çmim për cilësitë tuaja të padyshimta. Eshtë bërë pak konfuzion, tani duhet të kuptoni se çfarë dëshironi dhe, mbi të gjitha, kush dëshironi ...

Shigjetari

Ju kujtohet kur keni kaluar një ndalesë ose një ndryshim pune me shumë zemërim. Partneri mund tju tregojë se shpesh jeni vërtet mungesa ose shumë agresive, ata duhet të përpiqen tju kuptojnë më shumë.

Bricjapi

Dashuria u nënshtrua, ngritja e polemikave në këtë periudhë mund të ishte e rrezikshme. Dikush kërkon shumë para ose po përpiqet të të vë në siklet.

Ujori

Nuk eshtë një kohë shumë e lehtë në përgjithësi, dhe edhe mund të shkoni të egër nëse dikush nuk ju dëgjon. Eshtë një moment kur ju doni dashuri por në të njëjtën kohë ju shpëtoni prej saj nga frika, nervozizmi, pakënaqësia.

Peshqit

Një dritë e re shkëlqen në marrëdhëniet bashkëpunuese, me të tjerët, në dashuri. Keni pasur momente kur gjallëria ishte më pak, për fat të mirë rikuperohet shpejt.

Nessun commento:

Posta un commento