lunedì 17 agosto 2020

Horoskopi i se e hënë 17 gusht 2020

Horoskopi i se 17/08/2020

Dashi

Do të duhet të bëni shumë gjëra, mos u lodheni. Shanset janë të zemëroheni me dikë që përpiqet të marrë kredi që nuk eshtë i tyre. Bërja më e mirë e një situate të keqe nuk do të jetë e lehtë ...

Demi

Mos kini frikë të jeni jashtë realitetit, dashuria ushqehet edhe me fantazi, ëndrra, iluzione. Mos e teproni sot.

Binjaket

Kjo ditë eshtë pak e lodhshme, në dashuri duhet të shmangim diskutimet dhe kompromiset e panevojshme. Shmangni përplasjet, një periudhë e dobishme për të pohuar veten edhe në punë.

Gaforrja

Ju rrezikoni të digjni një miqësi ose një marrëdhënie thjesht për të patur shumë siguri. Nëse ju eshtë dashur të thoni diçka për një kohë të gjatë do të jetë e vështirë të mbahet prapa, përpiquni të bëni gjithçka me më shumë kujdes.

Luani

Nervozizëm, nëse jeni duke përjetuar një ndryshim mbani mend që e donit. Nëse dikush në dashuri ju ka thënë jo ose ju ka vonuar një takim, do të shihni që brenda disa ditësh do të jetë e mundur të merrni sqarime.

Virgjeresha

Do të keni mundësi të largoni nga jeta juaj paqartësitë që ju bëjnë të vuani. Unë besoj se shumë njerëz të shenjës suaj, në këtë periudhë janë duke kapur dhe kanë propozime të shkëlqyera për të ardhmen.

Peshorja

Ju duket pak më nervoz apo shpërqendruar sot. Në dashuri, kërkoni sqarime vetëm nëse ia vlen, përndryshe eshtë më mirë ta ktheni faqen.

Akrepi

Një ditë që mund të rikthejë dashurinë. Në këtë periudhë jeni pa kompromis, pasi pothuajse asnjëherë nuk keni qenë në jetën tuaj. Ju jeni gjithashtu të inatosur me veten për pranimin e kushteve të caktuara ...

Shigjetari

Nëse ka diçka për të sqaruar në punë ose në dashuri, kjo ditë eshtë më e mirë se e kaluara, mund të bëni paqe me dikë me të cilin keni diskutuar së fundmi.

Bricjapi

Kjo ditë ju ndihmon, nëse jeni duke kërkuar për një dashuri të re por edhe një profesion të ri duhet të punoni shumë sepse fati ju ka ndihmuar gjithmonë më të guximshmit.

Ujori

Mundohuni të shmangni shpërqendrimet. Në dashuri, koha shëron plagët ...

Peshqit

Everydo herë e më pas ju jeni viktimë e momenteve të melankolisë së butë, të lodhjes. Ndikimet stimuluese dhe prodhuese ndihmojnë në çështjet profesionale dhe, mbi të gjitha, financiare.

Nessun commento:

Posta un commento